×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ангел от Бургас размаза Мерцедеса на баща си в трактор


Ангел от Бургас размаза Мерцедеса на баща си в трактор
25-годишният бургазлия по чудо се разминава без сериозни наранявания
27 Ноември 2023, Понеделник, 22:00 ч.
Автор: Флагман

Катастрофата е станала на пътя Бургас-Малко Търново

25-годишният Ангел Л. от Бургас е размазал „Мерцедеса“ на баща си при зрелищна катастрофа на пътя Бургас-Малко Търново през уикенда, научи Флагман.бг.

Младият водач по чудо се разминал без наранявания след ПТП-то.

Щетите по „Мерцедеса C200“ обаче са сериозни.

По информация на Флагман.бг, в събота около 19 часа, Ангел се блъснал в трактор с ремарке, без марка и модел, управлявано от 40-годишния Киро Савов от Царево.

Селскостопанското возило било напълно нелегално – без номер и светлини, а това съчетано с малко по-високата скорост, която е развил Ангел, мократа пътна настилка и мъгла, довело до катастрофата.

В болница след инцидента е откаран Киро Савов, тъй като е изхвърчал от трактора, но той е само с комоцио и бързо бил изписан, научи Флагман.бг.

Пробите за алкохол и наркотици на Ангел Л. са отрицателни.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
20
Коментара по темата
20.
Чичо Митк0 до 15
28.11.2023 17:17:56
1
0
Братле ти не си идвал в Долно Езерово и Камено да видиш хубави жени
Дарина знаеш ли е от Долно ?
19.
Кауд
28.11.2023 14:22:51
0
5
А пробата на траекториста дали е отрицателна? Сигурно от 15 годишен под 0.5 не е падал
18.
Абдал Ал Сабах Иб Се Рахат
28.11.2023 12:19:06
3
4
Ей капутчета я си лъснете бастуна и се успокойте.Това ,че тракториста има вина абсолютно не е критерий за оневиняване на "ШАФИООРА" на лекият автомобил.Винаги има вариант всички участници в дадено ПТП да са виновни.
17.
Заместваме
28.11.2023 11:51:08
2
3
Трактора с друго препятствие на пътя , което няма светлини . Вие си изберете какво . И какво излиза ? По закон шофьора на мерцедеса е виновен. Защото по закон е длъжен да се съобразява с пътната настилка и метеорологичните условия. Да управлява по такъв начин МПС-то ,че да може да спре ,когато се наложи при възникнала опасност за движението . И да ви светна ,че по закон даже и да видите ,че няма да може да спрете и ще се блъснете нямате право да сменяте посоката за да избегнете удара. Изрично е записано ,че сте длъжни да намалите и спрете . Както трактора така можеше да е някакво едро животно . Сменяме посоката влизаме в насрещното и блъскаме кола с четири младежи на възраст от 16 до 21 години . Звучи много гадно . Тракториста ще си получи всички актове а водача на мерцедеса ще е виновен . Колкото и да умувате даже и да се стигне до съда пак водача на мерцедеса ще е виновен . Дано си извади правилната поука от този пътен инцидент без пострадали хора . Следващия може да е фатален за него или другите участници.
16.
До 13
28.11.2023 10:05:30
0
10
В закона няма такова понятие като "сигурно". И в статията си пише, че е бил напълно нелегелен, без светлини и номер. Без значение е с колко е карал водача на Мерцедеса. Във всички случаи щом другото превозно средство е нелегално и неизправно то няма място на пътя.
15.
Емо Средец
28.11.2023 09:59:16
0
5
Тоз е маняк ама в Средец имаме доста по хубави момичета от него !
1.Симона Я
2.Севина В
3. Красина И
4.Ерика А
5.Стела Т
6.Ренета А
7.Божидара Ч
8. Мими В
9.Яна К
10. Женя
14.
Аз
28.11.2023 09:38:19
2
14
Единият нелегален и без светлини,другият развил"малко" по-висока от допустимото скорост...и накрая размазал мерцедеса на баща си.Добре,че не размаза нечий живот!Таткото пак ще купи мерцедес, синчето пак ще кара над допустимото и т.н
13.
До 12
28.11.2023 09:36:11
6
8
Тракторите и други селскостопански машини все още не летят. Въпросът е дали това селянЕ е успяло да види трактора поради висока скорост или отвличане на вниманието. Сигурно тракторът е имал работещи светлини, защото иначе няма да го пуснат в движение за деня но ако са зацапани с кал ефектът е нулев
12.
Ееееее
28.11.2023 08:52:52
1
28
Статаията ви създава впечатление, вината е изцяло на момчето, въпреки че трактора е бил напълно неизряден и няма място на пътя. Не казвате и с каква скорост се е движел, нито дали на тракториста са взети проби за алкохол и наркотици. Разбирам, че търсите сензации, но вашето няма нищо общо с обективната журналистика още повече, че бургазлии си знаем и колко сте грамотни.
11.
въпрос
28.11.2023 08:36:32
1
15
Абе флегми я си сложете автора на статията да си го знаем кой е ....
10.
Пенчев
28.11.2023 07:02:37
1
31
Аматьор! Аз се нацепих в асфалтополагаща машина, на затворен път
9.
Хаха
28.11.2023 06:34:33
4
19
Тоя смотаняк ще направи големи пари ако направят една реклама: Мерцедес се блъска в трактор и побеждава. Сигурно от това светлините на трактора са счупени.
8.
Българина
28.11.2023 03:11:52
1
22
Сега остава оня с трактора и ГО да няма...
7.
Чил Жил
28.11.2023 00:02:38
4
31
Пробите за алкохол и наркотици са отрицателни, а пробите за олигофрения как са ?
6.
Калоян
27.11.2023 23:16:35
3
64
На Ангел хич не му върви, ама този мангал какво е търсел там с трактор без светлини? Ето такива са за обесване - заради тях може да загине някой, който нищо не подозира.
5.
ойт
27.11.2023 23:08:57
5
64
Гах този див странджански селяндур, който излязал на пътя с ремарке без светлини. Див като дърт глиган!
4.
Човек
27.11.2023 22:57:47
7
56
И как да го види в тъмното? Всякакви МПС -та и хора се движат денонощно! Навсякъде! Дано е добре момчето! Голяма сензация! И махнете снимката на момчето!
3.
Флегман само важното
27.11.2023 22:43:22
1
34
Мн важно беше наистина тази дрисня пардон новина
2.
Само Споко!
27.11.2023 22:14:43
22
42
Има пари - угажда си! Това е новия елит на нацията, гарантиран от отрочетата на ГЕРБ-ДПС.
1.
Аз
27.11.2023 22:04:38
10
107
И защо публикувате снимка на момчето, а не на този, който се качил да кара трактор - и без светлини, и без рег. табела, в 19 часа, когато вече е тъмно. Това дори е по-укоимо поведение!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Тази година университетът провежда осмия си пореден прием по специалност „Медицина“, за която са утвърдени 40 места по държавна поръчка и 41 места срещу заплащане Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защита на фирмената информация и спазване на GDPR чрез правилно унищожаване на документи Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Разбирането на тези взаимовръзки помага за по-точна оценка на пазарните рискове и възможности Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Създаване на перфектното кътче за релакс на открито с градинска шатра Как да реагирате при среща с агресивно куче Как да реагирате при среща с агресивно куче Какво да правим при среща с агресивно куче: Практични съвети за безопасност и правилни реакции Внимание, шофьори! Тол системата спира на 22 и 31 юли, купете винетки предварително Внимание, шофьори! Тол системата спира на 22 и 31 юли, купете винетки предварително Националното тол управление съветва водачите да се подсигурят с необходимите документи преди нощните актуализации, които няма да засегнат тежкотоварния трафик Удар за туризма от Арабския свят: Qatar Airways се оттегли от България Удар за туризма от Арабския свят: Qatar Airways се оттегли от България Според представители на туристическия бранш, причината е оптимизирането на дейността на авиокомпанията след военния конфликт в Иран Пазарът на имоти: Факти срещу сензации – как да вземем правилно решение? Пазарът на имоти: Факти срещу сензации – как да вземем правилно решение? Правилното разчитане на пазарните сигнали ще ни помогне да избегнем скъпите грешки при сделките, казва Елена Параскова от iBrokers Близо 2 часа претърсваха апартамента на Широков в Поморие, отведоха го с белезници (ВИДЕО) Близо 2 часа претърсваха апартамента на Широков в Поморие, отведоха го с белезници (ВИДЕО) По информация на Флагман антимафиотите работят по досъдебно производство за злоупотреби във ВиК-Бургас Обрат: ГДБОП задържа Христо Широков минути след като бе освободен от ОДМВР-Кърджали (СНИМКИ) Обрат: ГДБОП задържа Христо Широков минути след като бе освободен от ОДМВР-Кърджали (СНИМКИ) „Някакво момче е подало сигнал срещу мен, че съм го уплашил в някакво заведение”, каза Широков
С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС Държавите са изправени пред избор: или подкрепят съда и получават санкции, или остават съюзници на САЩ Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола Гражданите на страната няма да бъдат допускани до полети за родината, докато не прекарат три седмици извън засегнатата африканска държава Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Коле, да си виждал някъде метлата?
- Отивай пеша, ма! Ей къде е магазина...
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, купих ти подарък.
- Ооо, така ли, къде е?
- Е, ти да не си сляп?! Облякла съм го...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е алкохолът?
- Преобразовател на душевната болка в главоболие.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори