Грипът е вече близо до Бургас, пазете се!
Две пациентки, настанени за лечение в многопрофилната болница в Сливен, са носителите на вируса А(H1N1)
В Националната референтна лаборатория "Грип и ОРЗ" са доказани чрез Real Time RT-PCR първите за сезона грипни вируси от щам A(H1N1). Клиничните проби са взети от две пациентки, хоспитализирани в МБАЛ Сливен, съобщиха от Националния център по заразни и паразитни болести.
В сряда главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев каза, че грипът закъснява и още на следващият ден специалистите от лабораторията в София засекли първите вируси.
Той прогнозира, че през януари грипът ще достигне епидемични нива.
Грипната вълна закъснява, очаква се епидемия през януари
Доцентът изтъкна, че има 1-2 антивирусни препарата, които са много ефективни, но те трябва да се вземат през първите два дни, а преценката все пак трябва да е на лекар
Очаква се съвсем скоро грипът със щам A(H1N1) да стигне и до Бургас. Затова пазете се!
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

Мамицата ви поръчково-продажнаа