30-годишен украинец е задържан в Севлиево за трафик на мигранти
По случая е образувано досъдебно производство
Петима души без документи, представящи се за граждани на Сирия, са установени при проверка в Севлиево. Това потвърдиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Габрово.
При проверка на лек автомобил, управляван от 30-годишен украински гражданин, полицията е установила петимата граждани на възраст между 12 и 24 години, които са се самоопределили като сирийци, допълниха от полицията.
От Областната дирекция на МВР в Габрово посочиха, че по случая е образувано досъдебно производство, а украинският гражданин е задържан.
До Коледа ни очаква спокойно време и малък шанс за сняг, прогнозира синоптик
Патинсън и Зендая „обявиха годеж“, но какъв
Коя е Нобеловата лауреатка за мир и защо Тръмп не е доволен
Окръжен съд - Бургас дари учебници по право за нуждите на СУ „Йордан Йовков“
Коледни любовни чудеса за Дева и Козирог и още един зодиакален знак през декември
19-годишна Криси, загинала в бруталното меле край Бобов дол, била светлината, която докосвала всички около себе си
Пътна обстановка в Бургаска област - актуални ремонти, ограничения и обходни маршрути (2025–2026)
Какво е шопахолизмът по Коледа и защо тази психична зависимост може да се превърне в опасен празничен капан
Салах и Ливърпул на ръба на раздяла – Арне Слот го замрази, а клубът посочи наследник
Петкова към ПП-ДБ: Вие провалихте ПВУ, ние поправихме всичко за 11 месеца!
Студенти по медицина към БДУ се включиха в семинара на Националния алианс на хора с редки болести
Малък самолет падна върху кола на натоварена магистрала във Флорида
