Отварачката удари дъното в интервюто си в неделя сутрин
Долнопробна жена без никакви таланти - сринаха я със земята
Прокламираното участие на Мария при Мон Дьо не само не даде яснота за личния живот на една от най- скандалните фолкаджийки, а направо взриви мрежата с негативни коментари за меркантилната певица.
Фенка на предаването „Събуди се” не само не е доволна от Отварачката, а направо я срази с коментар. Дамата написа следното като обвини чалгаджийката в заучени и тъпи пози: „Очакванията за това интервю бяха големи, но нищо не се получи. Драга, моя, знаеш ли, че има хора, които не слушат тъпата ти музика? А ти изкарваш пари освен от мъжете си и от нас. Взела си се много на сериозно !!! Вместо да говориш за това, което ти се случи и да дадеш повече гласност за насилието над жени, ти само се кикотиш ! Едно младо накълцано момиче застана пред цяла България, а нашата Мара каза в ефир, че щяла да си остави телефона за връзка с нея и се обяви за жена без пороци! По-грозно изказване не съм чувала до сега, а тя така учи и дъщеря си и показа, че не си умна жена, а долнопробна такава без талант. Която се продава на всяка цена! Колкото и да триеш коментарите хората не са глупави! Трябваше да се откажеш завинаги от музиката защото си бездарна и скучна, не е нормално най-голямото ти постижение в живота до сега да е оная гадна реклама за бира, от която тръгна грозното ти прозвище Отварачката!"
А друг ядосан фен добавя:”Крие личния си живот, но не пропусна да захапе бащата на дъщеря си, че не й обръща достатъчно внимание, изключително грозна постъпка!”
Източник: Фейсбук
Коя зодия е най-трудна за разбиране
Свинско с картофи на фурна - стъпка по стъпка
С този навик прахът у дома се трупа по-малко
Кекс с какао, който винаги се получава - домашна рецепта
Преливат три язовира, "Асеновец" е запълнен на 100 процента
Банята блести, ако използваме този лесен подход
Отиде си легенда на българската художествена гимнастика
Станка Златева: Вкарахте ме в цирк
С този трик мивката ще блести
Домашна питка за всяка трапеза - лесна рецепта стъпка по стъпка
Футболният гигант Италия ще троши исторически карък с подарък от... Бургас
Неописуема трагедия: Спортна журналистка и трите ѝ деца загинаха при пожар

Жалка картинка!