Black Friday в TRIA CITY CENTRE e в разгара си – 40 % отстъпка на новите колекции FW23
Шопингът онлайн също набира скорост. На https://tria.bg/ можете да напълните виртуалната си кошница на преференциални цени
Повече от седмица кампанията за Black Friday в TRIA CITY CENTRE е в разгара си. Посетителите пазаруват с големи отстъпки от последните колекции на световните брандове BOSS, ARMANI EXCHANGE, EA7, EMPORIO ARMANI UNDERWEAR, DKNY, TOMMY HILFIGER и CALVIN KLEIN. От център обявиха, че от 20 до 26 ноември всички дрехи и аксесоари ще са с още по-големи отстъпки, като за марките ЕА7, EMporio Armani намаленията достигат до 45%.
„Разнообразието на дрехи и аксесоари е огромно и това много допада на нашите клиенти от всички възрасти“, коментират от мениджмънта на центъра.
Предимството да посетите физически магазин е безспорно, защото по този начин ще изберете най-подходящия за вас размер още в пробната. Шопингът онлайн също набира скорост. На https://tria.bg/ можете да напълните виртуалната си кошница също на преференциални цени.












Бивш национал на Еквадор бе екзекутиран показно в Гуаякил
Как да премахнем миризмата на цигари от дома и колата - доказани и ефективни методи
Декемврийски финансов пробив за Лъвовете: звездите отварят вратата към успеха
82 кг марихуана заловени на Дунав мост - наркотикът бил скрит в климатични панели
Стилиян Петров с тежка изповед: Българският футбол е обречен
Как да премахнем миризмата на канализация в банята - ефективни методи у дома
Божидар Андреев: Взех веществото, за да може жена ми да забременее
Карлос Насар и Александра Костадинова избягаха в природата - романтика на коне под открито небе
Декемврийско чудо за Лъв и Козирог: една мечта се сбъдва преди Коледа
България отново влиза в радара на глобалните инвеститори в имоти
Мирослав Боршош очерта стабилна рамка за развитието на туризма през 2026 година
Опасна схема с фалшиви обяви за коли удря български купувачи в мрежата
