Извънредно: Фасадата на бургаския хотел „Мираж“ се руши от силния вятър, МВР затвори кръговото
В региона е обявен оранжев код заради стихията
Кръговото кръстовище при хотел „Мираж“ в Бургас е затворено от сили на МВР, видя репортер на „Флагман“. Причината е опасно висяща от хотела облицовка от фасадата. Части от нея са разпръснати по пътното платно.
В Бургас през последните часове вилнее силен вятър. В областта е обявен оранжев код за опасност.
Към момента няма яснота какви мерки ще се вземат и кога ще бъде отворено движението при „Мираж“.
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас

В началото на 2000-нита година ли беше?
Беше абсолютен хит тогава, може би най луксозното бижу на Бургас.
Язък ти за мисълта!
Така си мислиш, Ей сега ще видиш едни роби как катерят нагоре.. За робовладелците, човешкия живот е нищо.
В града на дпс< мутрите и гербавите хората са нищожества
На пристанището, бившите тютюневи складове ги къртиха и сложиха едни облицовки, кога ли ще се разпадне заради окисляването... Зад облицовка крият важни арматури от плочите, които ръждясват и рано или късни и там ще стане като тук....
Отиваме към зануляване с тея кражби и нехайство.
Малоумниците си мислят, че новото стройтелство е като старото, стройш панелния блок и 50 години пей сърце, да ама, новото стройтелство е сметнато на 10 години да го осежаваш, ремонтираш. кинти за нас... Ама строят и да прибнерат парите, друго не ги интересува. видими резултати