Извънредно: Фасадата на бургаския хотел „Мираж“ се руши от силния вятър, МВР затвори кръговото
В региона е обявен оранжев код заради стихията
Кръговото кръстовище при хотел „Мираж“ в Бургас е затворено от сили на МВР, видя репортер на „Флагман“. Причината е опасно висяща от хотела облицовка от фасадата. Части от нея са разпръснати по пътното платно.
В Бургас през последните часове вилнее силен вятър. В областта е обявен оранжев код за опасност.
Към момента няма яснота какви мерки ще се вземат и кога ще бъде отворено движението при „Мираж“.
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата

В началото на 2000-нита година ли беше?
Беше абсолютен хит тогава, може би най луксозното бижу на Бургас.
Язък ти за мисълта!
Така си мислиш, Ей сега ще видиш едни роби как катерят нагоре.. За робовладелците, човешкия живот е нищо.
В града на дпс< мутрите и гербавите хората са нищожества
На пристанището, бившите тютюневи складове ги къртиха и сложиха едни облицовки, кога ли ще се разпадне заради окисляването... Зад облицовка крият важни арматури от плочите, които ръждясват и рано или късни и там ще стане като тук....
Отиваме към зануляване с тея кражби и нехайство.
Малоумниците си мислят, че новото стройтелство е като старото, стройш панелния блок и 50 години пей сърце, да ама, новото стройтелство е сметнато на 10 години да го осежаваш, ремонтираш. кинти за нас... Ама строят и да прибнерат парите, друго не ги интересува. видими резултати