Извънредно: Фасадата на бургаския хотел „Мираж“ се руши от силния вятър, МВР затвори кръговото
В региона е обявен оранжев код заради стихията
Кръговото кръстовище при хотел „Мираж“ в Бургас е затворено от сили на МВР, видя репортер на „Флагман“. Причината е опасно висяща от хотела облицовка от фасадата. Части от нея са разпръснати по пътното платно.
В Бургас през последните часове вилнее силен вятър. В областта е обявен оранжев код за опасност.
Към момента няма яснота какви мерки ще се вземат и кога ще бъде отворено движението при „Мираж“.
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота

В началото на 2000-нита година ли беше?
Беше абсолютен хит тогава, може би най луксозното бижу на Бургас.
Язък ти за мисълта!
Така си мислиш, Ей сега ще видиш едни роби как катерят нагоре.. За робовладелците, човешкия живот е нищо.
В града на дпс< мутрите и гербавите хората са нищожества
На пристанището, бившите тютюневи складове ги къртиха и сложиха едни облицовки, кога ли ще се разпадне заради окисляването... Зад облицовка крият важни арматури от плочите, които ръждясват и рано или късни и там ще стане като тук....
Отиваме към зануляване с тея кражби и нехайство.
Малоумниците си мислят, че новото стройтелство е като старото, стройш панелния блок и 50 години пей сърце, да ама, новото стройтелство е сметнато на 10 години да го осежаваш, ремонтираш. кинти за нас... Ама строят и да прибнерат парите, друго не ги интересува. видими резултати