Извънредно: Фасадата на бургаския хотел „Мираж“ се руши от силния вятър, МВР затвори кръговото
В региона е обявен оранжев код заради стихията
Кръговото кръстовище при хотел „Мираж“ в Бургас е затворено от сили на МВР, видя репортер на „Флагман“. Причината е опасно висяща от хотела облицовка от фасадата. Части от нея са разпръснати по пътното платно.
В Бургас през последните часове вилнее силен вятър. В областта е обявен оранжев код за опасност.
Към момента няма яснота какви мерки ще се вземат и кога ще бъде отворено движението при „Мираж“.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

В началото на 2000-нита година ли беше?
Беше абсолютен хит тогава, може би най луксозното бижу на Бургас.
Язък ти за мисълта!
Така си мислиш, Ей сега ще видиш едни роби как катерят нагоре.. За робовладелците, човешкия живот е нищо.
В града на дпс< мутрите и гербавите хората са нищожества
На пристанището, бившите тютюневи складове ги къртиха и сложиха едни облицовки, кога ли ще се разпадне заради окисляването... Зад облицовка крият важни арматури от плочите, които ръждясват и рано или късни и там ще стане като тук....
Отиваме към зануляване с тея кражби и нехайство.
Малоумниците си мислят, че новото стройтелство е като старото, стройш панелния блок и 50 години пей сърце, да ама, новото стройтелство е сметнато на 10 години да го осежаваш, ремонтираш. кинти за нас... Ама строят и да прибнерат парите, друго не ги интересува. видими резултати