Северният плаж в Бургас е опустошен след урагана снощи, вълните са стигали до паркинга край бариерата (СНИМКИ)
Наводнени са заведенията, гледката е покъртителна
Северният плаж в Бургас никога не е изглеждал по този начин. След урагана вчера вечерта, ивицата е опустошена. Вълните са стигали чак до паркинга край бариерата, а заведенията на плажа за наводнени.
Към 8:30 ч. тази сутрин водата все още не се е оттекла от брега към морето. Вълните и в момента са близо двуметрови.
Нанесени са сериозни щети не само по плажната инфраструктура, Възможно е да се наложи и специализирана техника да отводнява терените на брега, извън плажната ивици, които са били заляти
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата

На Слънчев брят, където има диги, няма наводнения, където не са издигнати още, там има езера!
Цял свят предприемат мероприятия за опазване на плажовете при зимни условия, само при нас, зелените терористи забраняват всички мероприятия за опазване на плажната ивица!
ПП-ДБ и Смучи София, трябва да се ликвидират като предатели на България!
https://smartburgas.eu/bg
На тоя тъпан от пост 4 дали ще помогнат тъпите му диги.
Хората са казали, там където е текло, след 50 години пак ще тече
Аз не вярвах, че в тесен залив може да се вдигне такава вълна.
Едно време, неотдавна, се правиха пясъчни диги, ама бургаската буржоазия недоволстваше, че не се виждала водата, е, сега се вижда...