Северният плаж в Бургас е опустошен след урагана снощи, вълните са стигали до паркинга край бариерата (СНИМКИ)
Наводнени са заведенията, гледката е покъртителна
Северният плаж в Бургас никога не е изглеждал по този начин. След урагана вчера вечерта, ивицата е опустошена. Вълните са стигали чак до паркинга край бариерата, а заведенията на плажа за наводнени.
Към 8:30 ч. тази сутрин водата все още не се е оттекла от брега към морето. Вълните и в момента са близо двуметрови.
Нанесени са сериозни щети не само по плажната инфраструктура, Възможно е да се наложи и специализирана техника да отводнява терените на брега, извън плажната ивици, които са били заляти
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син

На Слънчев брят, където има диги, няма наводнения, където не са издигнати още, там има езера!
Цял свят предприемат мероприятия за опазване на плажовете при зимни условия, само при нас, зелените терористи забраняват всички мероприятия за опазване на плажната ивица!
ПП-ДБ и Смучи София, трябва да се ликвидират като предатели на България!
https://smartburgas.eu/bg
На тоя тъпан от пост 4 дали ще помогнат тъпите му диги.
Хората са казали, там където е текло, след 50 години пак ще тече
Аз не вярвах, че в тесен залив може да се вдигне такава вълна.
Едно време, неотдавна, се правиха пясъчни диги, ама бургаската буржоазия недоволстваше, че не се виждала водата, е, сега се вижда...