Северният плаж в Бургас е опустошен след урагана снощи, вълните са стигали до паркинга край бариерата (СНИМКИ)
Наводнени са заведенията, гледката е покъртителна
Северният плаж в Бургас никога не е изглеждал по този начин. След урагана вчера вечерта, ивицата е опустошена. Вълните са стигали чак до паркинга край бариерата, а заведенията на плажа за наводнени.
Към 8:30 ч. тази сутрин водата все още не се е оттекла от брега към морето. Вълните и в момента са близо двуметрови.
Нанесени са сериозни щети не само по плажната инфраструктура, Възможно е да се наложи и специализирана техника да отводнява терените на брега, извън плажната ивици, които са били заляти
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

На Слънчев брят, където има диги, няма наводнения, където не са издигнати още, там има езера!
Цял свят предприемат мероприятия за опазване на плажовете при зимни условия, само при нас, зелените терористи забраняват всички мероприятия за опазване на плажната ивица!
ПП-ДБ и Смучи София, трябва да се ликвидират като предатели на България!
https://smartburgas.eu/bg
На тоя тъпан от пост 4 дали ще помогнат тъпите му диги.
Хората са казали, там където е текло, след 50 години пак ще тече
Аз не вярвах, че в тесен залив може да се вдигне такава вълна.
Едно време, неотдавна, се правиха пясъчни диги, ама бургаската буржоазия недоволстваше, че не се виждала водата, е, сега се вижда...