Северният плаж в Бургас е опустошен след урагана снощи, вълните са стигали до паркинга край бариерата (СНИМКИ)
Наводнени са заведенията, гледката е покъртителна
Северният плаж в Бургас никога не е изглеждал по този начин. След урагана вчера вечерта, ивицата е опустошена. Вълните са стигали чак до паркинга край бариерата, а заведенията на плажа за наводнени.
Към 8:30 ч. тази сутрин водата все още не се е оттекла от брега към морето. Вълните и в момента са близо двуметрови.
Нанесени са сериозни щети не само по плажната инфраструктура, Възможно е да се наложи и специализирана техника да отводнява терените на брега, извън плажната ивици, които са били заляти
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

На Слънчев брят, където има диги, няма наводнения, където не са издигнати още, там има езера!
Цял свят предприемат мероприятия за опазване на плажовете при зимни условия, само при нас, зелените терористи забраняват всички мероприятия за опазване на плажната ивица!
ПП-ДБ и Смучи София, трябва да се ликвидират като предатели на България!
https://smartburgas.eu/bg
На тоя тъпан от пост 4 дали ще помогнат тъпите му диги.
Хората са казали, там където е текло, след 50 години пак ще тече
Аз не вярвах, че в тесен залив може да се вдигне такава вълна.
Едно време, неотдавна, се правиха пясъчни диги, ама бургаската буржоазия недоволстваше, че не се виждала водата, е, сега се вижда...