×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, причинил трагедията на АМ "Тракия", иска по-лека мярка
  • Парламентът решава за новото ръководство на НЗОК
  • 485 камиона нарушители в изпреварващата лента са засекли тол камерите само за ден
  • ЕС премахна митническите бариери за американски индустриални продукти
  • Подготвят шестдневно погребение на Али Хаменей в Иран и Ирак
  • ДБ ще настоява за дефицит под 3% и реформи между първо и второ четене на бюджета
  • Белгия и САЩ си уредиха сблъсък на осминафиналите след трудни победи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пътят към Турция е затрупан със сняг, картината е апокалиптична


Пътят към Турция е затрупан със сняг, картината е апокалиптична
Никой да не тръгва в тази посока, има десетки закъсали автомобили и много паднали дървета
19 Ноември 2023, Неделя, 08:22 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимки: М.Т.

Такава е ситуацията още след първия километър след село Маринка

Пътят между бургаското с. Маринка и Малко Търново е затрупан със сняг, заледен, с падналии по него дървета и осеян с десетки закъсали автомобили. Такава е ситуацията още след първия километър след село Маринка, съобщават за Флагман пътуващи в тази посока.

Картината е апокалиптична, напомня на последните тежки зими през 2016-2017 г., когато цялата област бе блокирана. Сега никой не е почистил пътя към турската граница, не се виждат нито тежки машини, които биха могли да премахнат снега, нито органи на реда. Информацията е към 7:40 ч.

Никой да не тръгва към ГКПП-Малко Търново до промяна на ситуацията. По последна информация, десетки коли са блокирани на 5 км над мотел "Козият рог" в посока границата. Пред тях има заседнал снегорин. Около самата граница няма никаква връзка, няма и ток.

Очаквайте подронбности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
Лъвски
20.11.2023 07:54:37
1
5
Той и пътят за София едно време беше така
17.
До 16
19.11.2023 15:07:21
3
9
В една дума -2 грешки.Пише се "КОМШИИ".Не го научихте това "Й".....Неграмотна история.
16.
Въй
19.11.2023 12:45:20
3
16
Някой знай ли дали отвориха пътя че трагвам на пазар при кумшийте.
15.
Га га га гааааа
19.11.2023 12:08:21
5
32
Трябва да си пълен идиот за да решиш да тръгнеш с таралясника си на път в такава обстановка.От два дни има предупреждение за влошаване на времето,но идиота няма как да разчете правилно ситуацията просто защото е идиот.Не може в такова време до всеки решил да пътува въпреки предупрежденията да се зачисли по един снегорин и по една група на гражданска защита да разчиства падналите дървета пред него.Но на олигофрена решил да пътува въпреки всичките предупреждения не му пречи да лае и да недоволства срещу държавата,независимо че сам се е натикал в капана.В такава критична ситуация е логично всички междуградски основни пътни артерии своевременно да бъдат временно затворени със заповед и забранителни съоръжения за да не може стадото овци да се натикват и да закъсват по пътищата.
14.
Порязов
19.11.2023 11:37:02
4
10
Увоо....
13.
Хахаха
19.11.2023 11:16:45
2
26
Плащайте пътни данъци и винетки още .
12.
дед мороз
19.11.2023 10:53:12
4
34
Хехеее ино време това беше всяка зима стига ревахте абдали
11.
Бъгарин
19.11.2023 10:22:49
2
29
Нищо ,след около месец пак ще купуваме винетки.
10.
Ха ха
19.11.2023 10:02:00
21
40
Областният управител отдавна не е от ГЕРБ, от около 2.5 години. Кметът няма нищо общо с почистването на републиканската пътна мрежа, там АПИ сключват договори с почистващи фирми. Не твърдя, че Борисов е цвете, но да бъде обвиняван точно за тази ситуация е нелепо.
9.
00
19.11.2023 09:36:02
12
42
Бай Ганьо като знаеше че такова ще бъде времето къде е тръгнал към Турция
Сега да чака в студа
Така му се пада
8.
Мдааммм
19.11.2023 09:35:13
5
61
"апокалиптична",снегорини за...5 см сняг???Вий у час ли сте?Я бегом марш за смяна със зимни гуми!!!
7.
До 4
19.11.2023 09:29:48
11
62
В Бургаска област си управляват от 15 години. Не виждаш ли в какво превърнаха града ни?
6.
dd2
19.11.2023 09:28:33
11
34
Бойко е виновен! Хахахаха!
5.
До 4
19.11.2023 09:25:10
17
72
Прав си кривчо. Те са виновни за 15 години застой на тая държава. Благодарение на тях оглавяваме абсолютно всички антикласации. Милиарди изкрадени и потънали в чекмеджета.
4.
Ха ха
19.11.2023 09:06:42
62
42
Герб не управляват от две и половина години, но естествено са виновни за урагана, снега, ниските температури и проблемите с техниката.
3.
Иван
19.11.2023 08:55:00
2
56
По някаква случайност минават преглед снегорините и техниката за снегопочистване. Догодина ще го имат напредвид. Пак ги хвана непотготвени зимата и пуста, как може така, по никое време да има такива бури и валежи
2.
Мда
19.11.2023 08:46:32
19
82
Къде са снегорините, къде... изядоха ли парите. То май, само на хартия ги прибират парите за виртуални снегорини... Гербави... видими резултати.
1.
Иван Николов
19.11.2023 08:42:15
2
81
Зимата пак ни изненада!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Спират три инсулина – УМБАЛ Бургас кани диабетици за смяна на терапията Спират три инсулина – УМБАЛ Бургас кани диабетици за смяна на терапията Консултациите се извършват безплатно и без направление, като за всеки пациент ще бъде изготвен индивидуален терапевтичен план, съобразен със здравословното му състояние Трагедия! 32-годишен митничар се самозастреля в Бургас Трагедия! 32-годишен митничар се самозастреля в Бургас Трагедията се е разиграла в жилището му - до емблематичното за града заведение "Шоколада" Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме Сред десетките дипломанти тя е единствената българка Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour По време на обиколката посетителите преминават през емблематични места в централната градска част и Морската градина, като научават интересни факти за миналото и настоящето на града Пращат първокласник от „Меден рудник“ на училище в „Славейков“ Пращат първокласник от „Меден рудник“ на училище в „Славейков“ Случаят бе разгласен от омбудсмана Тодор Стамболиев, който поиска от Общината и РУО спешно разкриване на нова паралелка, за да спаси десетки семейства от денонощни задръствания и огромни разходи през целия град Магията на числото 2: Четири зодии улавят съдбовни възможности на 2 юли 2026 г. Магията на числото 2: Четири зодии улавят съдбовни възможности на 2 юли 2026 г. Мощната нумерологична вибрация на днешния ден носи баланс, кармични срещи и неочаквани прозрения, които ще пренаредят бъдещето ни С тайни клиенти НАП провери обекти на Северния плаж в Бургас С тайни клиенти НАП провери обекти на Северния плаж в Бургас Проверките са в наш интерес, но трябва да се правят така, че да не пречат на бизнеса, каза концесионерът Симеон Цветков Бившето гадже на Глория си призна за наркоканала към Турция, иска да сключи споразумение Бившето гадже на Глория си призна за наркоканала към Турция, иска да сключи споразумение Добромир Добрев става петият осъден от разбитата престъпна група, докато процесът в Пловдив продължава по общия ред само срещу един подсъдим Данъчни под прикритие тръгнаха на масови проверки по Капаните в Бургас Данъчни под прикритие тръгнаха на масови проверки по Капаните в Бургас Данъчната офанзива има за цел да установи дали всички търговци са коректни към държавния бюджет в разгара на летния сезон От 31 до 252 евро ще получават хората с ТЕЛК през 2027 г. От 31 до 252 евро ще получават хората с ТЕЛК през 2027 г. Кабинетът предлага 443 евро линия на бедност за следващата година
Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън "Червените дяволи" с епичен обрат Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Денят носи важни решения, професионални възможности, романтични изненади и предупреждения за прибързани действия Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Хуманитарна катастрофа след два последователни брутални труса, спасители вадят живи деца след дни в капана на бетона Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Брутална касапница в германския град Щаде вдигна полицията под тревога, спецчасти и хеликоптери блокираха района, стрелецът е в ареста Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Русия на Путин няма бъдеще, каза той Българската русофилия започна миграция към Китай Българската русофилия започна миграция към Китай Очевидно разочарован от Русия, един от ярките представители на общността, проф. Иво Христов, вече обгрижва следващата империя Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Дъщеря му навършва 18 години и вече се сблъсква с истината на транс тийнейджърите
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня Майка води дъщеря си на гинеколог.
- Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми? Май са и обрали цветето.
След прегледа:
- Не само са и обрали цветето госпожо, а направо са и пръснали саксията.
Виц на деня Виц на деня - Шефе, кога ще си получим заплатите?
- Когато се върне счетоводителя.
- В отпуск ли е?
- Не, в затвора.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не и върви на Марчето и това е. Мъжът и моряк в Океански риболов, любовникът и - тираджия, а комшията стар...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори