Над 50 модела 5G смартфона се предлагат с до 400 лева отстъпка от А1
По време на Black Friday промоцията клиентите могат да се възползват и от 50% намаление на плановете Unlimited Ultra и Unlimited L за първите 12 месеца от договора
Богата селекция от над 50 атрактивни модела 5G смартфона с до 400 лева отстъпка очакват потребителите по време на Black Friday в A1. Намалението ще продължи до 30 ноември, а клиентите могат да закупят устройствата от А1.bg и от магазините на телекома с мобилните планове на А1, като два от тях – Unlimited Ultra и Unlimited L в момента се предлагат с 50% отстъпка от месечната цена за първата една година от абонамента.
Всички мобилни абонаментни планове на А1 включват достъп до гигабитовите скорости на 5G ULTRA, а мобилната мрежа на оператора беше отличена като най-бързата в страната от Ookla. Смартфоните в промоцията са над 50 модела на различни марки и от различни класове, които се предлагат в брой и на изплащане, включително за период от 36 месеца.
Сред предложенията са всички 5G модели iPhone, които са налични с различни атрактивни отстъпки. С най-голямо намаление е iPhone 14 Plus, който се предлага с 400 лева отстъпка, докато флагманите от миналогодишната серия на Apple – iPhone 14 Pro и iPhone 14 Pro Max се предлагат с до 300 лева отстъпка от цената. Актуалните модели iPhone 15, които бяха пуснати в продажба тази есен, също са част от промоцията и могат да бъдат закупени с до 200 лева намаление.
Феновете на Samsung също ще бъдат зарадвани с примамливи цени на едни от най-популярните 5G модели на технологичния гигант. Миналогодишните флагмани Samsung Galaxy S22+ и Galaxy S22 ULTRA се предлага с до 400 лева отстъпка, а актуалните модели от S серията на Samsung Galaxy – S23, S23+ и S23 ULTRA са налични с до 200 лева намаление от стандартната цена. Любителите на сгъваемите модели ще имат уникалната възможност да се сдобият с нов Samsung Galaxy Z Fold4 512GB с до 700 лева отстъпка, което е най-голямото намаление на модел в промоцията и единственото, което надхвърля 400 лева. Останалите сгъваеми смартфони – Z Flip3, Z Flip4, Z Flip5, и Z Fold5 са налични с 300 лева отстъпка.
Любителите на Android ще намерят предложения с отстъпки и на други производители, включително 5G смартфоните на Xiaomi, Nokia, Motorola, Honor и TCL, които са намалени с до 350 лева.
Фен запали снимка на Асен Митков, Левски защити халфа
Криминално проявена жена обра пенсионерка в Сливен
Плевнелиев: България влиза в еврозоната през 2026 г. благодарение на Царя, Борисов и Горанов
Драгомир Симеонов: Депресията ме срина, „празното гнездо“ удари по-силно, отколкото очаквах
САЩ, Израел и Катар на историческа тристранна среща в Ню Йорк-ключови разговори за Газа
Синът на Тръмп атакува Киев: „Украйна е по-корумпирана от Русия“ и намеква за отстъпление на Вашингтон
Кризата с боклука в София ескалира: „Люлин“ настоява за спешни мерки
Арестуваха 29-годишен с 8 килограма дрога, съхранявал марихуана в буркани и чували
ПП скочи и на новия бюджет, зоват: Подайте си оставката преди сряда!
Новият кмет на Букурещ Чиприан Чуку – рокаджия, фен на Майкъл Джордан
Студентите в България празнуват днес, честит 8 декември
