×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България залята от животински трупове, рискът от епидемии и зарази расте
  • Иран е арестувал десетки души по обвинения в шпионаж
  • Работиш по-малко, но пак ти плащат: Тарикатски трик набира скорост, работодателите недоволстват
  • Протест на служители на градския транспорт в София
  • Гюров: Отпускат се великденски добавки за всички пенсионери
  • Шофьорските курсове: Цената може да достигне 1000 евро само заради скъпите горива
  • Наша сънародничка от Тел Авив: Изминалата нощ беше една от най-тежките от началото на конфликта
  • До 31 март с отстъпка: НАП пусна предварително попълнените декларации
  • Новият върховен лидер на Иран е жив и здрав, съобщи синът на Пезешкиан
  • Ще бъде ли блокирана отново София? Служителите на градския транспорт излизат на протест
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Решенията в ГЕРБ се вземат самостоятелно и независимо от ДПС, категоричен е Борисов


Решенията в ГЕРБ се вземат самостоятелно и независимо от ДПС, категоричен е Борисов
"Аз не отговарям нито за ДПС, нито за Пеевски", ядоса се лидерът на ГЕРБ
17 Ноември 2023, Петък, 11:18 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка-архив: Авторът)

Скара се на репортерка, обвини я в провокация

Бойко Борисов отхвърли подозрения, че действа в зависимост от Делян Пеевски и ДПС. Лидерът на ГЕРБ говори пред парламентарни репортери и се разгневи на журналистка. 

„Вчера Делян Пеевски се закани, че правителството е под въпрос заради...“, каза тя, след което Борисов я прекъсна: „Аз не мога да говоря от името на...“ 

Според лидера на ГЕРБ голямата въпросителна е защо за ПП-ДБ дерогацията за руския нефт е по-важна от правителството.

След друго питане – защо не се регистрираха за кворума на парламента днес (и вчера), Борисов обясни: "Ние не сме партия, която осигурява кворум. Това е първата партия на избори подред и ние кворум не осигуряваме на тези, които решиха да пада правителството - да се откажат от правителството само заради петрола."

И по любопитен начин лидерът на ГЕРБ пак се върна на въпроса с Пеевски и ДПС: „ГЕРБ – ние се събираме парламентарната група, взимаме решения и, госпожо, аз не отговарям нито за ДПС, нито за Пеевски, нито за който и било какво решение взима. Ние взимаме самостоятелни решения. И разбирам какво искате да кажете, само че не е така. Ние с колегите от ДПС действахме единно, когато трябваше Северна Македония да бъде приета, когато трябваше да дадеме бронетранспортьорите, когато трябваше да дадеме СС-300, когато трябваше да сменим руското ядрено гориво. Тогава нямаше такъв „пис“ като за петрола! Когато трябваше да направим всички действия за F-16 Block 70, за страйкърите, за „Уестингхаус“-реакторите, действахме единно.“

След опит на репортерката, задала въпроса за Пеевски, да попита нещо друго, Борисов й се скара: "Не ме прекъсвайте, госпожо! Ако имате да кажете нещо, кажете го! Няма да ме прекъсвате! Наслушахме Ви се на провокациите..." 

От ПП-ДБ неофициално коментират в кулоарите, че Бойко Борисов не смеел да направи нищо без Делян Пеевски. Включително и подкрепата за правителството на Николай Денков минало през съгласовка с Пеевски и ДПС. Заради мълвата вероятно и бе острата реакция на Борисов пред парламентарните репортери днес. 

Гледайте тук:

 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
9
Коментара
Мария АРНАУДОВА Надзорния съвет на НЗОК има нов председател Надзорния съвет на НЗОК има нов председател 11/03/2026, Сряда 13:40 0
9
Коментара по темата
9.
emi
17.11.2023 14:43:31
0
3
защото имат глави на раменете. Иначе днес трябваше да спрем крекинга в завода , за да не преработваме наличните количества. Тепърва да договаряме неруски нефт. Да го транспортираме до Бургас и после дни наред да стартираме отново производството/не е като да правиш яица на очи/. И дотогава нама да има какво да ядеш и ти и всички ние.
8.
343
17.11.2023 14:40:06
1
1
OBACHE DNES SUTRINTA VIE IZTRIHTE VSICKITE MI KOMENTARI ZA GEB DO EDIN MNOGO PUTI KOETO POKAZVA CHE PODOBNO NA PIK VIE STE TOKSICHNA KUPENA MEDIA I UBIVATE BURGASKATA DEMOKRACIA.
7.
КошиЯдем™
17.11.2023 12:10:01
6
4
"защо за ПП-ДБ дерогацията за руския нефт е по-важна от правителството" Там е заровено кучето.
6.
Сикаджийчето
17.11.2023 11:57:25
2
21
Никой не ти вярва, сикаджийче малоумно.
5.
Бургазлия
17.11.2023 11:47:30
0
9
Дооообре....
4.
Mдаa ...
17.11.2023 11:41:57
2
19
И някой му повярва, дaа ...
3.
Иван
17.11.2023 11:37:29
1
23
Голям смях,че вие сте си заедно.
2.
777
17.11.2023 11:36:23
2
15
Оставка на всички ,и това провителство е същото както всички останали !!!Оставка и смяна на всичко вън 240 ХРАНТУТНИКА !!!!
1.
Герб и Дпс
17.11.2023 11:34:56
3
25
Са в основата на политическата Мафия
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Надзорния съвет на НЗОК има нов председател Надзорния съвет на НЗОК има нов председател Министерският съвет смени представителите на държавата в надзора на Здравната каса и актуализира състава на Надзорния съвет на НОИ Фискалният съвет отчете умерен шок за България при 25% ръст на петрола Фискалният съвет отчете умерен шок за България при 25% ръст на петрола Анализ сочи натиск върху бюджета, инфлацията и външната търговия, поради  напрежението в Близкия изток и трафика през Ормузкия проток Мощното Ауди А7 на зъботехника Ивелин е хвърчало със 132,8 км/ч. при касапницата край Поморие Мощното Ауди А7 на зъботехника Ивелин е хвърчало със 132,8 км/ч. при касапницата край Поморие 31-годишният мъж не признава да е виновен за инцидента, при който загинаха двама души, а други четирима, сред които и дете, получиха тежки телесни наранявания Певицата Лидия привлече внимание със снимки от джакузи Певицата Лидия привлече внимание със снимки от джакузи Попфолк изпълнителката сподели кадри от почивка, които бързо събраха реакции в социалните мрежи Тези билки могат да облекчат кашлицата по естествен начин Тези билки могат да облекчат кашлицата по естествен начин Лечебни растения със слузни вещества и етерични масла подпомагат дихателната система и успокояват раздразненото гърло В НПО-то на Калушев имало 300 хил. лв. от дарения, вдигат банковата тайна на 44 сметки  В НПО-то на Калушев имало 300 хил. лв. от дарения, вдигат банковата тайна на 44 сметки  Сред дарителите имало и длъжностни лица - проверяват се 5 физически и 7 юридически лица  "Магазин за хората" приключи 2025 г. със загуба от 284 хил. лв. "Магазин за хората" приключи 2025 г. със загуба от 284 хил. лв. Предварителният финансов отчет отчита разходи за 510 хил. лв., а държавното дружество продължава да развива мрежа от партньорски обекти в по-малки населени места Карай смело към безкрая! Сълзите днес са за Симеон, който остана завинаги на 33 Карай смело към безкрая! Сълзите днес са за Симеон, който остана завинаги на 33 След него остават почернено семейство, съкрушена съпруга, две малки деца и приятели, които още не могат да повярват, че Мони вече не е сред тях НАП с важна информация за данъчните декларации НАП с важна информация за данъчните декларации Потребителите, които имат персонален идентификационен код (ПИК) или квалифициран електронен подпис (КЕП), могат да се възползват от автоматично въведената информация Швейцарска технология за ендоскопска хирургия на гръбначния стълб вече в УМБАЛ „Дева Мария“ Швейцарска технология за ендоскопска хирургия на гръбначния стълб вече в УМБАЛ „Дева Мария“ Чрез нея се извършват минимално инвазивни операции  
Педро Санчес призова за премахване правото на вето в ООН Педро Санчес призова за премахване правото на вето в ООН Той нарече сегашната структура на световната организация „блокирана и остаряла“ Те и в съня си мечтаят да го гледат: Как в КНДР отразяват вожда Ким (ВИДЕО) Те и в съня си мечтаят да го гледат: Как в КНДР отразяват вожда Ким (ВИДЕО) Залата се тресе, всички реват – репортажът на Централната корейска телевизия е като евангелска молитва, завършваща с транс  Второ девическо училище е засегнато при удар в Иран Второ девическо училище е засегнато при удар в Иран Сграда в Хомейн е поразена при атака срещу полицейски сили, а данни от отворени източници и снимки от мястото насочват към нов случай с щети по учебен обект Лоша поличба или случайност: "Рибата на Страшния съд" изплува на плаж в Мексико Лоша поличба или случайност: "Рибата на Страшния съд" изплува на плаж в Мексико Редкият случай в Кабо Сан Лукас привлече внимание заради фолклора около вида на рибите гребци, но научните данни не подкрепят връзка между появата му и бъдещи бедстви Как Бодьо/Глимт се превърна в европейска сензация Как Бодьо/Глимт се превърна в европейска сензация Бодьо е град с едва 45 000 жители, в регион с по-малко население от капацитета на някои от стадионите, които Жълтите орки посетиха по време на приключенията си този сезон Колко и къде са жертвите на сегашната война в Иран Колко и къде са жертвите на сегашната война в Иран Най-много убити на едно място са в девическото училище в Минаб, където загинаха всички ученички Либералните медии се провалиха покрай атентата в Ню Йорк Либералните медии се провалиха покрай атентата в Ню Йорк Си Ен Ен си изтри новината, „Ню Йорк таймс“ дори не спомена, че бомбаджиите са ислямисти  Дронове паднаха край летището в Дубай, четирима души са ранени Дронове паднаха край летището в Дубай, четирима души са ранени Въздушният трафик обаче продължава да се осъществява нормално на фона на продължаващите атаки на Иран срещу държави от Персийския залив Иран излъчи пропагандно видео с фигури, наподобяващи LEGO, на Тръмп и Нетаняху Иран излъчи пропагандно видео с фигури, наподобяващи LEGO, на Тръмп и Нетаняху Клипът, показан по иранската държавна телевизия, представя атаки срещу американски, израелски и британски цели и завършва с послание за жертвите в Минаб Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Има само един победите в тази война – Русия, коментира пък председателят на Европейския съвет Антонио Коща 
Андрей ГЮРОВ, служебен премиер Андрей ГЮРОВ, служебен премиер Правителството ще подкрепи над 1 600 000 пенсионери с великденски добавки Виц на деня Виц на деня - Скъпа, чувствам се странно когато правим с*кс! Един път ми е топло, друг път - студено!
- Ами единият път е през Юни, а другият през Януари!
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Политиката е като художествената гимнастика - обръчи от фирми, рязане на ленти, подхвърляне на топката, програма с медии и съчетание с бухалки!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори