Годеницата на Джеф Безос заприлича на родна чалга певица
Годеницата на Джеф Безос - Лорън Санчес, стана копие на Мария, отбелязват наблюдателни потребители на социалните мрежи. Телевизионната водеща, която само преди ден се похвали, че е получила предложение за брак на неговата супер яхта, сподели и снимки от нова фотосесия. По думите на Санчес, Джеф я обожава, а тя е много щастлива, че са заедно.
В мрежата обаче мнозина останаха шашнати от трансформацията на богаташката годеница. С нов силикон, филъри в устата, бившата водеща повече прилича на силиконова плеймейтка или поп фолк звезда, отколкото на бъдеща съпруга на милиардер.
Родни зевзеци директно я сравниха с фолк певицата Мария.
Изпълнителката също се прочу с любовта си към пластичните корекции, но за разлика от Санчес не е карала мъжа си да се тунингова. На снимките прави впечатление, че Безос също изглежда подмладен, а очевидно причината не са единствено бъдещите сватбени планове. Иначе фолк звездата уверено позира в провокативен стил, досущ като по-възрастната си "колежка". Тя демонстрира същия дързък и провокативен стил, точно като Санчес. При това без особено да се срамува от поведението си, само заради желанието си да е известна.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
