Тази риалити звезда все пак се премести да живее при свекървата
От две седмици насам защитничката на животни и пианистът делят един дом в Пловдив
Евгени Генчев и Валерия Георгиева, които станаха популярни покрай риалити формата "Ергенът", май не само, че още са заедно, напук на слуховете, че всичко е било за пред камерата, но и предприеха нова, много важна крачка в отношенията си.
Двамата вече живеят заедно и мнозина предполагат, че до Нова година вероятно ще съобщят и друга хубава новина. От две седмици насам защитничката на животни и пианистът делят един дом в Пловдив по предложение на Евгени, който е от доста заможно семейство и може да осигури достатъчно охолен живот на жена си.
За момента двамата живеят в палата на родителите на Евгени, но са на отделен етаж. И по-любопитното в случая, за което вероятно тепърва ще валят потвърждения, е в какви ли отношения са Валерия и Светла Генчева, майката на Евгени, към днешна дата, при все, че по време на шоуто между двете се усетиха явни искри на напрежение.И за да е изненадата пълна, наскоро Валерия споделила, че изобщо не ревнува половинката си.
"Изобщо не ме интересува къде ходи Евгени и кога ще се прибира", казвала тя, придавайки си вид на много уверена и демократична жена. Самият Евгени пък, в интервю, на същия въпрос, потвърждава казаното с добавката, че Валерия дори не го разпитва какво е правил и с кого, когато не са заедно, пише Crimesbg.com.
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона
Ето какъв мъж може да покори всяка жена според зодията ѝ
Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище
Три числа в рождената дата издават скрита сила: Проверете дали ги носите
Това е човекът, който може да победи Ердоган?
31/07/2026, Петък 19:52
1
Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море
4 зодии лъжат толкова убедително, че трудно ще ги разобличите
Тези навици надуват сметката за ток
Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова
Любовен обрат за 4 зодии: Съдбовна среща променя края на лятото
Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка
Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната
