Най-сеирджийското риалити идва скоро, приключиха снимките на Ергенът 3
Вече е ясна победителката
Снимките на „Ергенът“ 3 приключиха и екипът на най-хитово риали предаване вече е в България. Участничките и хората зад камера обаче трябва да мълчат до последния епизод през проблетта коя този път е спечелила любовта на бизнесмена Александър, но така или иначе победителката вече е известна.
Този път снимките на „Ергенът“ не бяха в Турция, а на остров Родос в Гърция. Луксозното имение, в което дамите са се стремили да пленят сърцето на бизнесмена Александър Младенов, има дори хеликоптерна площадка.
Сценаристката Ваня Щерева използва връщането си у дома, за да се види с приятеля си Юлиан Вергов.
Водещият Наум Шопов пък се пошегува, че вече трета година той е големият печеливш в предаването, което си е самата истина. Бившият доктор се появява за кратко, колкото да обяви идването на Ергена и има достатъчно време за себе си и семейството си, което също го придружава в Гърция, като заедно с това взима сериозен хонорар.
Той публикува снимка от летището на Родос, на която виждаме половинката му Теа Минкова и дъщеричката им Амая. „Всички рози са дадени! Прибирам се с най-ценното“ – написа потомственият актьор. Другата новост е, че Теа Минкова също се включи в работния процес. Двамата с Наум заснеха онлайн изданието на романтичното риалити.
„Мега яко стават снимките, защото интервюираме момичетата, които си тръгват от имението. Ще станете свидетели на техните неподправени реакции. Онлайн поредицата ще се появява в btvplus.bg след излъчването на ефирния епизод“ – споделиха Теа и Наум в началото на октомври, докато използваха един от почивните дни за разходка на малко познатия гръцки остров Сими.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
