×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пенсиите на полицаи и военни надхвърлиха 1100 евро
  • Русия засекрети репетициите за парада за 9 май
  • Днес започва Младежкия музикален фестивал "СОЛиСиМи", входът е свободен!
  • Спектакълът „Бряг и безкрайност“ събира бургаски таланти на открита сцена в чест на Giro d’Italia на 7 май, концертът ще започне в 18 часа
  • Новата междуконтинентална ракета на Турция поставя въпроси за сигурността в НАТО
  • Днес и утре синята и зелена зона на Бургас няма да работят
  • Започна изплащането на пенсиите за май
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Бербатов готов да се бие с шефовете на БФС, средата в българския футбол била токсична


Димитър Бербатов готов да се бие с шефовете на БФС, средата в българския футбол била токсична
Нашият протест започна преди три години и ние вървим с високо вдигнати глави, сподели Димитър Бербатов
13 Ноември 2023, Понеделник, 09:52 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Бившият голмайстор очаква след заплахите с отнемане на лицензите на пловдивските тимове, феновете от града на тепетата, да причакат футболните босове

Грешката ми бе, че не бях още по-гръмогласен на Конгреса на БФС! Ако трябва, можеше да се бия там, но нещата да приключат пред всички, но избрах другият път и им пожелах успех. Това сподели в „Денят започва“ по БНТ бившият голмайстор на „Манчестър Юнайтед“ и на българският национален отбор Димитър Бербатов.

„От това, че най-популярният спорт дълбае и стига нови низини и срам пред целия свят, да скриеш националният отбор... Не съм чувал за такъв прецедент в света“, добави той.

„Трябва министърът на спорта да се намеси по-активно, защото всички страдаме, а народната любов в момента се показва. Всички вече се обединяват. Показано е, че на стадиона в 18-ата минута се поде такава кампания, при която всички заедно скандират и пеят „Оставка“. Това е нормално да прерасне в мирен протест“, коментира голаджията.  

„Заради действията на БФС вече им казвам серийните убийци, тъй като серийно затриват българският футбол и поредните им действия показват това. Никой от нас не е очаквал да откраднат футбола, да го скрият и феновете да не могат да отидат и да си гледат националния отбор. В момента те се опитват да внушат вина. В случая са избрали Община Пловдив, строителя на стадиона, кметът и се опитат да им втълпят, че мачът срещу Унгария трябва да се играе там“, добави той.

„В случая виновните са само те (б.а. ръководителите на БФС), т.е. имаме ситуация, при която управниците не могат да установят проблема и причините, които водят до него, а се обръщат към обвините си – българският народ и ги изкарват виновници. Играят си ролята на жертва, но много добре знаят, че не могат да махнат причините, защото това са те. Трябва да си подадат оставката. Разбират това и започват да вият жалко, жално и казват кой е виновен. Те не са спазили 20-дневния срок за пускане на документи. Не са питали дали там може да се играе мач, да сезират след това УЕФА, а си действат тоталитарно“, заяви бившият футболист номер едно на България. 

„Има си национален стадион, но да преместиш оттам мача и да се опиташ да се скриеш и след това да търсиш вината в Община Пловдив, в строителя, е абсурдно... и да ги изнудваш и заплашваш. Казва се, че щели да вземат лиценза на двата пловдивски отбора. Какво общо има Локо Пловдив в случая?“, попита той.

„Заплашват феновете, общината, общността. Как ще отидат там? Ще ги чакат“, предупреди Бербатов. 

Националният отбор ще бъде подкрепян, но не и тези, които управляват българския футбол, добави той, след което нарече средата, в която националите ни тренират отвратителна и  токсична.

„Начинът, по който работят, го виждаме през последните 2-3 дни. Някой си позволява да записват човек без негово съгласие, което е противозаконно“, коментира бившият футболист. 

„Аз съм инатлив човек, боря се за доброто на българския футбол. След като всички сме обединени срещу това ръководство, зарядът става още по-голям“, подчерта той.

Нашият протест започна преди три години и ние вървим с високо вдигнати глави, каза още Димитър Бербатов. 


В категории: Спорт


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Звезда от Биг Брадър стана зам.-кмет на Варна Звезда от Биг Брадър стана зам.-кмет на Варна 07/05/2026, Четвъртък 10:41 1
Тервел ИЛИЕВ Радев отива при Йотова днес Радев отива при Йотова днес 07/05/2026, Четвъртък 07:45 0
Тервел ИЛИЕВ Това е най-продаваната кола в България Това е най-продаваната кола в България 06/05/2026, Сряда 21:41 2
15
Коментара по темата
15.
Уважаеми
13.11.2023 16:01:02
0
1
Фенове!!!!
Знам че ви боли за футбола.
Нека покажем гнева на робите.
Нека покажем , че българите можем да се преборим с мафията
От нас ще започне жадуваната промяна!!!!
Напред и само напред
14.
11
13.11.2023 15:45:44
0
4
Бербатов се отказа именно заради това БФС отказвайки да участва в схемите им с наредени мачове и да го карат да играе с наши и ваши а накрая да го изкарват него виновен както сега се опитват да изкарват виновни сегашните ни футболисти които тренират при условия по-зле от тези през 80те и 90те с тренерчета послушковци незнаещи никакви съвременни схеми и тактики оставени понеже назначават мамини синчета пренебрегвайки и малкото ни таланти но пък се очаква да се представят на ниво.
13.
Да
13.11.2023 15:38:29
0
3
Феновете решават.
Те не са овце. Бой и бой по перуките
12.
Да
13.11.2023 15:35:56
0
2
Не ги бийте само шефовете на бсфс но и ги шибайте публично на стадионите.
11.
Пенсионер
13.11.2023 15:11:20
1
10
Не съм на страната на Бербатов, но не забравяйте ,че Лечков беше причината той да не играе в националния отбор! Този плешивец от Стралджа в които отбори игра в чужбина правеше навсякъде скандали!!! Завиждаше на Бербатов за кариерата му!!!
10.
Габи
13.11.2023 14:01:29
6
6
Българските телевизии продължават да се демонстрират къса памет, липса на достойнство и зависимост. Защо забравиха когато Стоичков ги ругаеше и подминаваше, а Бербатов се изплю на националния отбор?Сега първият най-търсената звезда за реклами, а вторият го канят като булка на годеж във всички медии.
9.
До7
13.11.2023 13:56:05
9
5
Защо Бербатов не беше истински българин и не мислеше доброто на българският футбол, когато избяга от националния отбор и предпочете личната облага?Такъв двуличник може да се нарече само предател и наистина заслужава боя.
8.
LSFC
13.11.2023 13:11:30
4
6
Бербатов загуби на конгреса на БФС,сега дори и да се махнат предсрочно Михайлов и ко ще има нов Конгрес,кандидати,кой е казал че точно Митьо Фибата трябва да е шеф на БФС
7.
Давай Митко,с Теб сме !
13.11.2023 12:11:18
2
15
Само бой ги оправя тия алкохолици
6.
1
13.11.2023 12:11:00
7
7
Същите дето плюят Бербо докато ни затриха футбола после гласуват за Боковци Кирчовци и подобни аборигени едвам говорещи на родния си език понеже били много честни и не са се отказвали от национала.. с какви орангутани трябва да живеем на тази територия не е истина...
5.
Химн на България!
13.11.2023 12:05:07
1
10
Националният отбор да бойкотира БФС.Те са отбор на нацията,а не на БФС.
Ако искат нас като публика да ги подкрепяме-бойкот!Резултатите ще дойдат,само ако народа е с вас,български национален отбор!
4.
Смешният Бербатов
13.11.2023 11:43:28
20
7
Голям футболист не означава голям ръководител или стойностен човек !

Ето го и Стойчков лети чак от Флорида за някой лев, да маже филии с лютеница.

Бербатов същият. Иска да роботи ама само, като Шеф на БФС.
Хайде покажи се в по-дребен мащаб. Докажи се и тогава искай да си баш Шеф.

Голямо самочувствие на един човек, който откакто се е пенсионирал си гледа кефа.

Бербатов е Васил Терзиев на футбола.
Терзиев има 250млн лв но много иска да работи за 3хил на месец.
3.
БФС
13.11.2023 11:11:36
27
8
Абе я се рзкарай бе, пуяк надут! Футбола щял да оправя...
Видяхме те как се отказа от България преди няколко години. И екипа ти и ти сте пробити отт всякъде.
Оня Петърчо колко години беше в Изпълкома? Що мълча? Защото лапаше пара.
Другия, Боби ли къв е - изгонен от БФС заради безхаберие.
Следващия - една умряла п*тка му открадна 4 млн евро.
После - перхидролената мома - тотално некомпетентен. Няма спечелено едно дело и в УЕФА умряха от смях с жалбичката му.
И накрая Стилянчо - ами той си живее в чужбина човека. Толкова е далеч от българската действителност, че няма накъде повече.
Айде марш от тук!
2.
Митко диадемата
13.11.2023 10:32:38
17
9
Да се бие?
1.
>
13.11.2023 10:24:42
17
8
Ще се бие ако жена му позволи
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ако до седмица не се отвори Ормузкият проток - идва страшна криза, предупреди експерт Ако до седмица не се отвори Ормузкият проток - идва страшна криза, предупреди експерт Ако след 24 май блокадата на протока продължи - цяла Европа ще изпита остър недостиг на горива, смята Светослав Бенчев Партията на Радев каза "не" на комисията за Пеевски, не искали "закони за частни случаи" Партията на Радев каза "не" на комисията за Пеевски, не искали "закони за частни случаи" Мнозинството в парламента гласува с - Въздържал се На живо от НС: Първо редовно заседание на депутатите На живо от НС: Първо редовно заседание на депутатите Отхвърлиха създаването на комисия за разследване доходите на Пеевски Община Царево и Нов български университет с обща инициатива Община Царево и Нов български университет с обща инициатива Открита е изложба, представяща подбрани дипломни разработки на студенти от бакалавърската програма "Интериорен дизайн" и магистърската програма "Пространствен и продуктов дизайн за интериор"  Дневен хороскоп за 7 май 2026: Рибите да внимават с парите и изкушенията Дневен хороскоп за 7 май 2026: Рибите да внимават с парите и изкушенията Ден за емоционални решения, силна интуиция и нужда от баланс между желанията и реалността Компании анулираха 2 милиона места заради скъпото гориво Компании анулираха 2 милиона места заради скъпото гориво Ситуацията се развива на фона на нестабилно примирие в Близкия изток, което доведе до ново покачване на средната цена на реактивното гориво до 181 долара за барел БНТ: Обществен архив за частно ползване БНТ: Обществен архив за частно ползване Държавната телевизия егоистично пази всички записи от близкото минало – не ги излъчва, но и не ги споделя с никого Бургас блесна пред света: Грандиозно откриха 109-ото издание на Джиро д’Италия в Летния театър Бургас блесна пред света: Грандиозно откриха 109-ото издание на Джиро д’Италия в Летния театър Сцената на Летния театър се превърна в място, където спортът, културата и красотата на България се срещнаха в един впечатляващ спектакъл Гвардеецът Тодор предложи брак на Добринка пред президента Йотова Гвардеецът Тодор предложи брак на Добринка пред президента Йотова Романтичният момент настъпи извън официалния протокол, разкривайки необикновената история на двамата влюбени Кабинетът "Радев" е готов, ще има двама вицепремиери, вижте министрите Кабинетът "Радев" е готов, ще има двама вицепремиери, вижте министрите До последно не е ясно кой ще е министър на правосъдието – може да е Маргарита Попова, но за този пост името на Иван Демерджиев също е споменавано
10 топ локации, на които да си направите селфи в Бургас по време на Giro 10 топ локации, на които да си направите селфи в Бургас по време на Giro Вижте тези предложения Издирват се стотици, пътували с починалите от хантавирус на круизен кораб Издирват се стотици, пътували с починалите от хантавирус на круизен кораб Предполага се, че вирусът може да е внесен на борда от съпрузи, наблюдавали птици на сметище в Ушуая Управител на хотел изчезна, откриха го в корема на крокодил Управител на хотел изчезна, откриха го в корема на крокодил От дрон наблюдавахме няколко крокодила и идентифицирахме конкретен крокодил, за който бяхме 100% сигурни, че е изял мъжа, каза полицейският инспектор, провел разследването  Това е най-продаваната кола в България Това е най-продаваната кола в България Веднага след нея се нарежда Hyundai i20, който бележи впечатляващ ръст от над 467%, следван от Skoda Octavia Три зодии започват своя най-благословен период Три зодии започват своя най-благословен период През следващите дни се очаква поредица от светли и благословени моменти, които ще заредят избраните представители на зодиака за целия месец напред Греховно ли е агнешкото на Гергьовден? Греховно ли е агнешкото на Гергьовден? По-стриктните духовници вече са предупредили енориашите си, че според канона е грях да се яде агнешка и телешка мръвка този 6 май Евакуираха трима от круизния кораб в Кабо Верде със съмнение за хантавирус Евакуираха трима от круизния кораб в Кабо Верде със съмнение за хантавирус От компанията посочват, че двама от пациентите са с остри симптоми и ще бъдат прегледани веднага след качването им на самолета Дара изненадващо промени парчето си за "Евровизия" Дара изненадващо промени парчето си за "Евровизия" Според сайта Еurovisionfun тя е направила промени най-вече в последната част на песента, като концепцията на цялостното представяне е да се върви от хаос и тъмнина към светлина Тръмп очаква споразумение с Иран до 14 май Тръмп очаква споразумение с Иран до 14 май Мисля, че сме близо до споразумение. Но и преди съм смятал така, така че ще видим какво ще стане Невидимите реки в небето, които давят Европа Невидимите реки в небето, които давят Европа И защо те са опасни 
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня - Скъпи, нали ми имаш доверие?
- Разбира се скъпа!
- Знаеш, че никога не бих те излъгала?
- Естествено.
- Един стълб на паркинга ме удари, когато паркирах.
Виц на деня Виц на деня - Къде попадат добрите съпрузи след смъртта?
- На небето.
- А лошите?
- При тъщата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Повярвайте, нищо не работи толкова добре в интернет, както крайните срокове
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори