×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще дръпнат ли шалтера на българския футбол? БФС може да остане без лиценз (ОБНОВЕНА)


Ще дръпнат ли шалтера на българския футбол? БФС може да остане без лиценз (ОБНОВЕНА)
Българският футбол буквално може да бъде вкаран в гроба, а арените ни да се превърнат в паметници
12 Ноември 2023, Неделя, 17:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Задава се грандиозен скандал! Ако мачът с Унгария не се играе, УЕФА ще гилотинира на практика и българския шампионат 

УЕФА може да дръпне шалтера на целия български футбол, ако евроквалификацията на националите ни с Унгария не се изиграе на стадион "Христо Ботев" в Пловдив, твърди Блиц.

Припомняме, че преди няколко дни избухна чутовен скандал, след като Боби Михайлов, Георги Иванов-Гонзо и Йордан Лечков на практика затвориха мача на националите, защото се опасяват от освиркванията на феновете. След тяхна инициатива срещата бе преместена от националния стадион "Васил Левски"  на ст. "Христо Ботев" в Пловдив, а идеята е срещата да се играе при "закрити врата", което буквално взриви футболната ни общественост. Хиляди се заканиха в четвъртък да протестират пред стадиона и да искат оставката на Боби Михайлов.

Кметът на Пловдив Костадин Димитров обяви, че не желае да има протести в града и засега отказва да даде разрешение мачът да се проведе на ст."Христо Ботев". Според Блиц обаче това е единственото място, което УЕФА ще приеме. Ако мачът не се играе в Пловдив, няма право да се проведе никъде другаде, а това ще означава само едно - изхвърляне на българските отбори и националната ни гарнитура от турнирите под егидата на УЕФА.

Неназовани източници от БФС стигат и по-далеч - имало вероятност да се закрие цялото българско първенство, защото УЕФА щяла да отнеме лиценза на родния шампионат.

 


 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август 26/07/2026, Неделя 22:00 0
18
Коментара по темата
18.
РУК ЗА БФС
13.11.2023 14:23:14
0
0
Силно се надявам да му дръпнат шалтера
17.
АМИН
13.11.2023 09:09:58
0
0
А ДАНО
16.
Искам, ама нямам желание
13.11.2023 01:42:25
0
1
То пък кой ли ходи по стадионите да гледа? Левски винаги играят в неделя, ако няма как и Лудогорец играе тогава мача отива в понеделник или четвъртък в 14.30 .Тотото издържа лигата, за какво им е публика?
15.
Боко ПП и СДС
12.11.2023 21:03:38
0
3
До една седмица закриваме държавата. Хан Крум, Цар Симеон Велики и ТАТО да се обръщат та да не гледат. Байдан да идва с метъра да мери.
14.
оффф...
12.11.2023 18:58:10
0
12
Стискаме палци!
13.
Алибаба
12.11.2023 18:29:16
0
25
От кога чакам този момент да закрият целия футбол
12.
ЗА!
12.11.2023 18:16:51
0
34
Да закриват целия футбол в България, то и без това на кого е нужен. Нагласени мачове, пране на пари, чалга-футболистчета и чалга-президенти. Закривай!
11.
Me
12.11.2023 18:14:25
0
26
А дано! Перуката и Ко и трябва да бъдат изметени, иначе и Гваделупа ще ни бие на футбол.
10.
Уиски за всички
12.11.2023 17:45:23
2
29
Михайлов, Лечков, Костадинов, Гонзо и прочие няма да се спрат докато унищожат българския футбол, защото единственото което ги интересува, е те да са шефове, а след тях - потоп. Доказани некадърници, те няма да пуснат кокала, макар че точно тяхна е вината да сме на тоя хал. Унищожиха вътрешното първенство, като допуснаха чужденци от кол и въже да играят в нашите отбори. Трудно може да намериш български имена в съставите на българските отбори. Унищожиха националния отбор с треньори, от региона които да са им солташаци и с които да си измиват ръцете. Сега наричат национален отбор включително и младежкия, някаква сбирщина от деца на емигранти, дето не знаят добре български и дори не са титуляри в шесторазредните отбори в които "играят". Умишлено прехвърлиха мача в Пловдив, за да не види целият свят колко ги "обичат" българските фенове. Колко долен интригант трябва да си да засипеш МВР и УЕФА със сигнали за евентуално напрежение само за да можеш да припишеш последствията на тях???
Това са пропаднали легенди, на които нищо не им се работи, а само им се пие и живее в лукс.
9.
Дано
12.11.2023 17:41:49
1
26
Да дърпат шалтера незабавно,така ще им спре кранчето ,ще им издърпат килимчето под краката.Залози,валози-малко да се кротнат.Това,което си направиш сам и господ не може да го направи!Сами си го нахакаха!
Нека преминем през този катарзис!Това е чистилището!От там нататък има надежда нашият футбол да се възроди,като Феникс от пепелта!Ще изстрадаме и това,макар и трудно!Затова,после ще ценим и търсим отговорност от бъдещите ръководители !
8.
Боби
12.11.2023 17:36:46
1
15
Гонзо,ти ли си?
7.
Коши Прайм™
12.11.2023 17:25:33
0
27
Авторът на статията умишлено е пропуснал, че първоначално БФС определи мача да се играе на Васил Левски, но след информацията за готвени протести го преместиха в Пловдив. Без публика! От страх!
Футболът ни отдавна е пародия от която определени хора правят чудесни пари и нищо друго не ги интересува, а резултатът го виждаме всички.

п.п. От началото на скандала Боби Михайлов не е казал нито една дума.
6.
Жълтопаветен еврогейпарадчик
12.11.2023 17:24:47
3
21
КОР за Перукатата и Сглобката ! До 1 са за разстрел
5.
Бургазлия
12.11.2023 17:21:12
1
14
Koй е автор на тези бръщолевиния?
Тоталлно невярна "статия"
4.
не е точен примера
12.11.2023 17:20:53
0
20
Мачът с Иран беше контролен и като такъв, може да се изиграе навсякъде. За официалните международни мачове има по други изисквания към стадионите.
3.
H
12.11.2023 17:17:02
1
21
Вие четете ли си статиите?В едната пишете колко зле е БФС,а в другата колко благородни са от БФС,а им извиват ръцете.И децата да питате ще ви кажат,че искат ОСТАВКАТА НА ТЕЯ
2.
Лечков
12.11.2023 17:14:34
1
29
Тази статия я писах аз и я пратих на Флагман, Българският футбол е мн добре след 20 години ще видите за кво иде реч само ни дайте шанс
1.
Анонимен
12.11.2023 17:10:55
1
21
Закривай да направят нов съюз шаха колко федерации има
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Камерунецът тренира наравно със съотборниците си и отново е вариант за състава на Христо Янев Димитър Стоянов избра Йотова преди партията си: Ще гласувам за нея Димитър Стоянов избра Йотова преди партията си: Ще гласувам за нея Военният министър даде личната си подкрепа за президентската кандидатура и увери, че България е защитена при евентуална иранска атака Стефан Вълдобрев се изсели от София, премести се в Созопол Стефан Вълдобрев се изсели от София, премести се в Созопол Музикантът живее в Стария град повече от месец и готви специални вечери за 10-годишнината на хита По-полека Над 26 000 души поискаха президентско вето върху Бюджет 2026 Над 26 000 души поискаха президентско вето върху Бюджет 2026 По данни на ПП петицията е подкрепена от граждани в над 440 населени места у нас и 160 извън страната D2 взриви Приморско: Хиляди пяха вечните хитове под звездите D2 взриви Приморско: Хиляди пяха вечните хитове под звездите Централният площад се превърна в огромна концертна сцена, а публика от всички поколения танцува до последната песен Бургас се връща в ритъма на 80-те и 90-те с две специални диско събития Бургас се връща в ритъма на 80-те и 90-те с две специални диско събития Този четвъртък,  30 юли , Бар EscoBAR отново ще върне Бургас в златните години на дискотеките с извънредното издание  One More Disco Night Село Изгрев се хвана на голямо хоро за традиционния си празник Село Изгрев се хвана на голямо хоро за традиционния си празник Странджанска музика събра жители, гости и приятели на селото в празничната вечер, посветена на Света Марина Ето как соларни панели свалят сметките за ток на блока Ето как соларни панели свалят сметките за ток на блока Фотоволтаична система захранва асансьора, осветлението, помпите и гаражите, но инвестицията изисква съгласие между собствениците На косъм от челен удар край Бургас: Нисан се хвърли в рисково изпреварване На косъм от челен удар край Бургас: Нисан се хвърли в рисково изпреварване Прекъснатата линия не оправдава маневрата, ако насрещните водачи са принудени да спират или да напускат траекторията си
Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията 21-годишният Абдул Б. е открит в градинарски комплекс след близо 21 часа издирване - една жена загина, а 29 души бяха ранени Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити 3550 компании са обявени в несъстоятелност за шест месеца, а все повече длъжници сами признават, че не могат да продължат На прага ли сме на Трета световна война? Иран заплаши Украйна с ответен удар На прага ли сме на Трета световна война? Иран заплаши Украйна с ответен удар Техеран обеща отговор, но още не е обявил конкретна атака, докато Киев обвинява Русия, че помага на Иран със сателитно разузнаване Сензационна рокада в ЦСКА: Вальо Илиев сменя Бойко Величков Сензационна рокада в ЦСКА: Вальо Илиев сменя Бойко Величков Досегашният наставник на втория отбор на „армейците“ прави огромна крачка в своята кариера Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Милионерите не са изчезнали от острова, но вече контролират разходите си и пренасят храненето и забавленията зад стените на частните имоти Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Според известния кулинар проблемът не е в уменията на българските готвачи, а в липсата на достатъчно клиенти, които могат редовно да плащат за елитна гастрономия
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори