×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Служебният министър на финансите представи параметрите на удължителния закон
  • Вдигат с 5% заплатите в БДЖ, градски транспорт и "Български пощи"
  • САЩ пускат 172 млн. барела петрол от стратегическия резерв
  • Петролният гигант Saudi Aramco преговаря с украински производители за дронове-прехващачи
  • Задържаха мъж, заплашил баща си с убийство
  • КЗП откри нарушения при разглеждането на жалби за завишени сметки за ток
  • Между 25% и 30% поскъпнаха стоматологичните услуги
  • Тръмп критикува CNN за излъчването на речта на новия ирански лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Путин ще се кандидатира отново за президент на Русия


06 Ноември 2023, Понеделник, 19:20 ч.
Автор: Флагман.бг

При победа на изборите през 2024 г. руският лидер ще остане президент поне до 2030 г.

Президентът на Руската федерация Владимир Путин е решил да се кандидатира отново за президент на предстоящите руски избори през 2024 г. Въпреки че всички очакват Путин, който е начело на Русия от 1999 г. насам, да се кандидатира за преизбиране като президент, от неговата администрация все още не са потвърдили новината.

Според доклад на Ротерс, който се позовава на шест анонимни източника, решението е взето и се очаква руският лидер „скоро“ да направи публично изявление. Руските президентски избори са насрочени за март 2024 г. Когато Путин спечели, което е почти сигурно, тъй като той на практика не позволява опозиция на режима си, той ще остане президент поне до 2030 г.

Миналия месец говорителят на Кремъл Дмитрий Песков каза, че Путин, който води война срещу Украйна от февруари 2022 г., едва ли би могъл да се изправи пред истинска конкуренция, ако се кандидатира отново, като се има предвид, че той е „безспорно най-високопоставената политическа фигура в страната”.

В отговор на доклада на Ройтерс Песков заяви, че Путин все още не е обявил своята кандидатура. „Путин все още не е направил изявления по този въпрос. А самата кампания все още не е официално обявена“, каза Песков, цитиран от руската държавна информационна агенция ТАСС.


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор 13/03/2026, Петък 12:32 0
Светлозария КИДЕРОВА Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро 13/03/2026, Петък 12:03 2
12
Коментара по темата
12.
аха
07.11.2023 20:25:50
0
2
той е възкръснал явно щото вчера го погребахте ;]
11.
Май май
07.11.2023 16:11:51
1
1
Тоз заприличал на восъчна фигура във сурата
С какви лайна го мажат лекарите един Бог знае
10.
Бай....до 9
07.11.2023 16:10:48
1
1
Ти педераст ли си ?!!!
9.
бай Оня
07.11.2023 09:29:26
3
4
Ах ако не бях почти Емпти-пустой, как щеше да имам елементарна човешка логика и да не се занимавам с ватенкови простии от Мацква-СВР и проф Соловей живееш в Мацква) за путинковия.
Все едно тати да обвинява мама че е обща, а аз да виня комшиите.
Скандали вътре у наща къща, а пък комшиите чуждите синовни, а ся де?
Нерде Обща нерде папа рогоносец нерде комшиите?
8.
бай Оня
07.11.2023 09:03:29
1
6
Това на оня Путин сина му ли е? Оня нали го опявахте радостно преди седмица. Гледам сега и без кораби и ПВО останал. Освен за ваш кеф сепуко да си направи горкия тази седмица да сте в настроение до и тази неделя, а?
7.
Либераст
07.11.2023 08:27:55
3
3
Путлер ще осигури още 6г. работа за либералните тролове.
6.
*********
07.11.2023 08:11:26
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Путин
07.11.2023 06:44:42
4
5
След 3 дни сме в Киев
4.
:)))
07.11.2023 01:16:23
6
8
Зеленски като отиде на червеното килимче в Кремъл да се моли на Путин , трябва да поиска Днк, да не стане така че да върти свирки на някой двойник :))))
3.
любопитен
06.11.2023 20:23:17
4
16
Флегми, нали уж умря...
2.
Божката
06.11.2023 19:41:55
5
15
Ама как? Тоз ми разказа ми играта!
А аз какви статии бех написал, че е умрвл...
1.
1962
06.11.2023 19:41:46
5
16
Ми той да не е възкръснал.... Нали преди седмица даже тук имаше снимка къде му държали замръзеното тяло.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор Известният кулинар търси търси отговорен, дискретен и лоялен човек Изборите наближават, а в Бургас всеки ден има протести Изборите наближават, а в Бургас всеки ден има протести Снощи трябваше да има демонстрация срещу високите сметки за ток, днес ще е за случая „Петрохан“, а в неделя - за дупките край Каблешково Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро Певицата позира, седнала на капака на гъзарския автомобил, с огромен букет червени рози пред себе си Оправдаха Коко Каменаров, че е карал пиян Оправдаха Коко Каменаров, че е карал пиян Това бе второ негово провинение и той бе заплашен със затвор Парламентът прие на първо четене удължителния бюджет Парламентът прие на първо четене удължителния бюджет Удължителният бюджет е една уйдурма, каза Йордан Цонев Рапърът Коската е задържаният с 200 грама марихуана в Ахелой (СНИМКИ) Рапърът Коската е задържаният с 200 грама марихуана в Ахелой (СНИМКИ) Текстовете на песните му са меко казано цветущи - „На ден мятаме по едно кило трева” и „Полицая е прасе, иска ме на колене, ама мен не ме е*е, пи*ките ще изяде” Финансовият министър представи параметрите на удължителния закон в парламента Финансовият министър представи параметрите на удължителния закон в парламента Проектът позволява на общините повече разходи и предвижда възможност за споразумение с ЕС по механизма SAFE ЖП гарата в Карнобат измръзна от студ ЖП гарата в Карнобат измръзна от студ 5 г. след пълната ѝ реконструкция започна ремонт на ремонта  62% от българите имат проблеми със съня под някаква форма  62% от българите имат проблеми със съня под някаква форма  Световният ден на съня насочва внимание към рисковете от хроничното недоспиване, а само 14% от хората търсят помощ от лекар Велосипедист нахлу в насрещното и почина след удар в кола Велосипедист нахлу в насрещното и почина след удар в кола Сигналът за произшествието е подаден около 19:00 ч. на 12 март.
Шофьор нокаутира общински служител след поставена скоба на колата си Шофьор нокаутира общински служител след поставена скоба на колата си За случая е уведомена Районна прокуратура - Сандански Новият тренд петролен туризъм създава напрежение по европейските граници Новият тренд петролен туризъм създава напрежение по европейските граници Шофьори масово зареждат в съседни държави заради по-ниски цени на горивата, а правителствата въвеждат ограничения и проверки 600 млн. долара дневно губят Емирствата заради войната 600 млн. долара дневно губят Емирствата заради войната Войната на САЩ и Израел срещу Иран нанася тежки удари върху икономиката Кметският син Орлин се раздели с изгората си от Ергенът Кметският син Орлин се раздели с изгората си от Ергенът В общо послание Натали и Орлин споделиха, че чувствата помежду им не са изчезнали, но въпреки опитите им да намерят път към общото си бъдеще, са стигнали до решението да се разделят Руския удари автобус в Харков, уби двама Руския удари автобус в Харков, уби двама Атакуван бе за пореден път и гр. Одеса Франция загуби първи войник във войната срещу Иран Франция загуби първи войник във войната срещу Иран Той бе убит при атака на шиитски терористи в Ирак Руски разузнавателен самолет прелетя над Норвегия Руски разузнавателен самолет прелетя над Норвегия Сензорите на норвежката въздушна отбрана са засекли самолета около 09:30 часа местно време Европейският съд ни задължи да приемем третия пол Европейският съд ни задължи да приемем третия пол Магистратите в Люксембург посочват, че разминаването между документите за самоличност и реалната полова идентичност на индивида създава сериозни административни и лични препятствия Ужасът "Петрохан": Николай Златков и 15-годишният Алекс били епилирани в интимната област Ужасът "Петрохан": Николай Златков и 15-годишният Алекс били епилирани в интимната област "Сексуалната линия" при изясняването на шесторната смърт обаче изглежда ключова Частична отмяна на санкциите срещу Русия! САЩ разрешиха търговията с руски петрол за месец Частична отмяна на санкциите срещу Русия! САЩ разрешиха търговията с руски петрол за месец Без руски петрол, световният пазар на енергийни ресурси не може да бъде стабилен
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори