Васил Терзиев трябва да е много благодарен на Костадин Костадинов, коментира политолог
Лидерът на „Възраждане“ изигра решаваща роля във вота за кмет на София, каза проф. Татяна Буруджиева
Васил Терзиев трябва много да благодари на лидера на „Възраждане“ Костадин Костадинов, който изигра решаваща роля в изборите за кмет на София, като призова електората да не подкрепя Ваня Григорова. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ политологът проф. Татяна Буруджиева.
Трябва много да са благодарни от „Продължаваме промяната“ на Костадинов за тази подкрепа, добави тя.
„При малки разлики винаги резултатът се обжалва, но щабът на Ваня Григорова трябва да реши. Гласовете са мизерно малко и то между между първия и втория губи невероятно много Васил Терзиев. Ако съм от ПП, въобще не бих се кичила с него. Те трябва да си посипят главата с пепел заради този кандидат“, коментира проф. Буруджиева.
„Защо положението с Терзиев е толкова титанично зле? За мен титаничната победа на ПП над ГЕРБ е във Варна. Никой не я очакваше. Пазарджик пък е олицетворението на това, с което дойде ПП-ДБ на политическата сцена“, добави тя.
„Продължаваме да плащаме едни пари като данъкоплатци, за да функционира оная комисия за досиетата. Защо? Ако се проверят списъците, ще видим, че те се копират за всички избори. Да си отидат в архива, защото лустрацията не можа да се направи, тъй като през цялото време, когато вадеха тези досиета, много хора казваха „мен не ме интересува“, заяви политоложката.
„Не ме интересуват родителите на някой човек. По-важно е какво прави, но когато единият от тях е бил в звено, което се е занимавало с доноси, които унищожаваха хора по времето на Тодор Живков, за мен това означава начин на възпитание“, подчерта тя.
Няма как да обясняваш в продължение на години, че няма да работиш с ГЕРБ и ДПС, а след това да отидеш да се гушкаш с тях. Това няма как да не възмути хората“, каза пък колегата й доц. Петър Чолаков.
Дунав се отдръпна и разкри останки от 1700-годишния Константинов мост край Гиген
Куриоз в Египет: Жените на селекционера се сбиха, той припадна и влезе в болница
Четири отровени лешояда в "Централен Балкан", а пети е в критично състояние
Руски топ икономист уволнен след предупреждение, че Москва няма да спечели войната на изтощение
Младежът, намерен с куршум в главата пред блок в Стара Загора, се е самоубил
Иран разглежда България като потенциална цел при нова ескалация със САЩ
Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд
След забраната във Франция: Ще спрат ли непоисканите рекламни обаждания и в България?
Ивайло Диманов превръща „Флората“ в дворец на смеха, ще гостува и в Морското казино
Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго
Дъжд край морето и гръмотевици в Родопите, но после слънцето се връща
Венера и Юпитер носят радост за три зодии, а една може да срещне любовта неочаквано

Кво се чудите!