В това българско село ще има трети тур, защото...
За двамата кандидати, достигнали до балотажа - Камен Раев от "БСП за България" и Анелия Александрова от "Възраждане", са гласували по 39 избиратели
Жителите на русенското село Могилино, което се намира в община Две могили, не успяха да си изберат кмет и от втория тур на местните избори - това показват резултатите при 100 процента обработени протоколи, съобщава БТА, цитирайки председателят на Общинската избирателна комисия в Две могили Анелия Петрова.
За двамата кандидати, достигнали до балотажа - Камен Раев от "БСП за България" и Анелия Александрова от "Възраждане", са гласували по 39 избиратели.
Председателят на ОИК Анелия Петрова обясни, че решението на комисията ще бъде изпратено до ЦИК, след което предстои президентът на България да насрочи нови избори за кмет на село Могилино.
Бургаските каратеки на „Ронин“ със 7 медала в конкуренция с над 500 състезатели в София
Мъск е на път да стане първият трилионер в света
Близки на изчезналите рибари край Маслен нос искат пълно разследване
Съдия от Апелативния съд в Бургас обясни на ученици какви са тежките последици от нарушенията на пътя
ДППИ има нов ген. директор - юристът Кристиян Богоев
Цената на шопската салата стигна цената на килограм месо
НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион"
Третото издание на „Солисими“ наближава, Бургас посреща три музикални вечери през май
Надежда Нейнски: България няма да се включи във военна коалиция за Ормузкия проток
Предлагат повишаването на данък сгради
Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия
Чомлек по стара рецепта
