Николай Димитров: Благодаря ви от сърце за подкрепата
Ние, жителите на Община Несебър, показахме, че сме хора с мнение и високо вдигната глава, които държат сами съдбата си в ръце, каза новият-стар кмет
Николай Димитров спечели балотажа в община Несебър, след като получи подкрепата на 56,33 % от гласувалите (6170 гласа) срещу 42,17 % (4619 гласа) за Иван Дашев. Това е пети мандат за Николай Димитров, който управлява морската община от 2007 година.
Ето неговото обръщение след победата:
"Благодаря ви искрено за подкрепата на провелия се втори тур за местни избори. За пореден път доказахме, че сме обединени и неподвластни на агресивни кампании и контролиран вот. Ние, жителите на Община Несебър, показахме, че сме хора с мнение и високо вдигната глава, които държат сами съдбата си в ръце.
Хора прозорливи, с ясна визия за бъдещето си и усет към честното намерение. Гордея се с вас и с това, че ви познавам! Вашата безрезервна подкрепа ме стимулира да бъда отдаден всеки ден на идеята общината ни да се развива и да бъде едно добро място за живеене - за нас и за нашите деца. Място, което с любов да наричаме свой дом.
Бъдещето е пред нас и вярвам, че има още много, което да постигнем заедно! Защото единствено обединението, формирано за добра цел, води до победа!
Благодаря ви от сърце!"
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
