Николай Димитров: Благодаря ви от сърце за подкрепата
Ние, жителите на Община Несебър, показахме, че сме хора с мнение и високо вдигната глава, които държат сами съдбата си в ръце, каза новият-стар кмет
Николай Димитров спечели балотажа в община Несебър, след като получи подкрепата на 56,33 % от гласувалите (6170 гласа) срещу 42,17 % (4619 гласа) за Иван Дашев. Това е пети мандат за Николай Димитров, който управлява морската община от 2007 година.
Ето неговото обръщение след победата:
"Благодаря ви искрено за подкрепата на провелия се втори тур за местни избори. За пореден път доказахме, че сме обединени и неподвластни на агресивни кампании и контролиран вот. Ние, жителите на Община Несебър, показахме, че сме хора с мнение и високо вдигната глава, които държат сами съдбата си в ръце.
Хора прозорливи, с ясна визия за бъдещето си и усет към честното намерение. Гордея се с вас и с това, че ви познавам! Вашата безрезервна подкрепа ме стимулира да бъда отдаден всеки ден на идеята общината ни да се развива и да бъде едно добро място за живеене - за нас и за нашите деца. Място, което с любов да наричаме свой дом.
Бъдещето е пред нас и вярвам, че има още много, което да постигнем заедно! Защото единствено обединението, формирано за добра цел, води до победа!
Благодаря ви от сърце!"
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
