×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПС ще сезира Конституционния съд за промените в ИК
  • Бившият премиер на Норвегия е в болница заради стрес от скандала с Епстийн
  • Турски F-16 се разби след излитане, пилотът загина
  • Мадрид е избран за най-добра европейска дестинация за 2026 г.
  • Прокурорската колегия на ВСС избира нов ръководител на СРП
  • Депутатите обсъждат ветото на президента върху промените в Изборния кодекс
  • На 25 февруари, от 11 ч. до 14 ч. за кратки интервали от време ще се ограничава изцяло движението по Дунав мост край Русе
  • Повече чужденци, отколкото българи, учат медицина у нас
  • Очаква се служебният кабинет да приеме удължаването на удължителния закон за бюджета
  • Депутатите изслушват министър Дечев и ръководители на служби в МВР заради натиск по "Петрохан"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Машината за гласуване блокира в ръцете на премиера Николай Денков


Машината за гласуване блокира в ръцете на премиера Николай Денков
Според Денков виновни за проблемите с машините са от ЦИК
05 Ноември 2023, Неделя, 09:00 ч.
Автор: Флагман

Наложи се той да повтори упражнението пред погледите на журналистите

Машината за гласуване буквално блокира в ръцете на премиера Николай Денков, който преди минути упражни правото си на вот в 6-то помощно училище в София. Министър-председателят се опита да даде своя глас на балотажа, но устройството така и не издаде разписка.  Наложи се той да повтори упражнението пред погледите на журналистите. Според премиера виновни за проблема са от ЦИК.

 "Очевидно като свършат изборите трябва ясно да се постави въпросът как връщаме доверието в изборния процес", коментира акад. Денков.

"Хора, излезте и гласувайте за този, които искате да управлява града ви. Ако не излезете вие, ще излязат другите и те ще решат кой ще управлява. Важно е хората да излязат да гласуват, независимо дали е с машина или хартия, подчерта той.

Запитан трябва ли да се отвори Изборният кодекс за поправки, премиерът отвърна: "Очевидно имаме проблем вече с доверието. То системно беше нарушавано през последните години и трябва да върнем обратно въпроса как повишаваме доверието в изборния процес.

А на въпрос получил ли е отговор от президента Румен Радев за оставката на шефа на ДАНС Пламен Тончев, каза: Не, днес е ден за избори, така че ще коментираме тази тема след това. 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
ТБС
05.11.2023 15:57:16
0
0
Плъха за уточни кои са другите? За техните алабала знаем, но е важно да посочи и другите? Плъха наясно ли е, че плащаме маса пари за да може алабалата да е в парламента и да се уредят на държавна работа? Да се обърне към собствениците на въпросните боклуци.
7.
123
05.11.2023 13:35:00
0
5
Той си личи ,че не е много компютърно грамотен.Може да е объркал с пръста.
6.
Вейдър
05.11.2023 13:19:23
0
5
Явно академика е Джедай и владее силата
5.
XX
05.11.2023 12:07:04
4
6
Внимание, галсаувайте на машините . Кеш кода е уточнен се изплаща веднага!
4.
XX
05.11.2023 12:03:33
2
8
Възмутително как може да позволят на Денков да гласува с машина , кояъто ние проверихме и се оказа че и е сниман кеш кода. Занете ли колко пари изсипахме за премиерската машина. Но не се притеснявайте гласувайте си с машини, не могат всички да поправят. Бюлетините който не са за сглобката, тиквата всички ще ги направи невалидни.
3.
XX
05.11.2023 11:51:54
3
6
И колегите му от Държавна сигурност едно време ги пращаха да завършат рабфак. Ако не бяха го изгонили за хомосексуализъм и кражба на държавни пари, можеше и той да е професор.
2.
ХХ
05.11.2023 11:22:52
10
17
ЦИК им бил виновен на некадърниците от ПП и неграмотният псевдо-"академик" Денков.
Сега гласът му два пъти ли е преброен или един път?
Възможно ли е да е умишлено и чрез хакване на машината дапрдизвикаш това, за да можеш да гласуваш два пъти?
1.
GABIMAN
05.11.2023 11:22:34
6
12
ЦИК е виновна, че маяината забила а ха ха ха - по голяма смешка скоро не бях чувал, за да направят машините част от изборите е необходио да започнат освен да броят разписките и да започнат да сравняват какво пише на тия разписки, всеки който гласува с машина на разписките може да се види за кой си гласувал, но в момента това не се следи, което е порочно
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дневен хороскоп за 26 февруари: Кармични уроци за Овена и нови възможности Дневен хороскоп за 26 февруари: Кармични уроци за Овена и нови възможности Ракът ще е доста разсеян, да избягва подписването на важни документи Карлос Насар отново е спортист №1: щангистът написа нова златна страница в българския спорт Карлос Насар отново е спортист №1: щангистът написа нова златна страница в българския спорт Олимпийският, световен и европейски шампион спечели анкетата с 1040 точки и влезе в историята с втори пореден триумф Връчиха вторите туристически награди в Бургас, вижте кои са отличените Връчиха вторите туристически награди в Бургас, вижте кои са отличените Нови международни събития ще привличат гости целогодишно  Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Превърна „Берлин“ в бункер и се е изнервел, защото хората му започват да не го слушат, заяви депутатът от ПП-ДБ Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл От швейцарската компания твърдят, че държавата ни е нарушила инвестиционната спогодба  Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев  Разкритията на Георги Клисурски за обществената поръчка, подписана в последния ден на управление на Силви Кирилов, е грандиозна лъжа, твърди депутатът Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Започна изграждането на дългоочаквания Кръвен център в двора на УМБАЛ Бургас Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Президентът подписа указ за прекратяване на правомощията му Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Засегнати ще бъдат и резервните списъци От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро Мярката е по предложение на кмета Димитър Николов и цели да насърчи учениците и студентите да използват повече обществения превозвач
Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Окончателното решение може да вземе Съдът на ЕС Ryanair орязва полети Ryanair орязва полети Очакваната промяна ще доведе до премахването на близо 3 милиона места Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Федерални документи показват колко получават изследователи, инженери и продуктови специалисти в компанията на Сам Алтман Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Сградата беше бомбардирана от Украйна още през 2023 г., но руснаците не я пипаха като символ на „града герой“  Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Според Тръмп правителството трябва да защитава гражданите на САЩ, а не незаконните имигранти Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Министерството на отбраната обяви пилота за „мъченик“  Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Полицията е в задънена улица. Моли за помощ при издирването му  Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Социалната мрежа X профил с името „Eurovision Kosovo“ обвини Сърбия, че не може да отдели политиката от конкурса Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Паралелно с уличното изкуство, други творци търсят алтернативни пространства за изява
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски е притеснен. Превърнал е хотел ''Берлин'' в бункер, в който хока хора от съдебната система Виц на деня Виц на деня На презокеански кораб:
- Защо обличаш дамска нощница, нямаш ли пижама?
- Имам, но нали по време на корабокрушение спасяват първо жените!
Виц на деня Виц на деня - Г-не, гледам Ви талона и виждам, че често имате вземане-даване с КАТ!?
- Напротив, само даване съм имал, вземане не съм имал никога...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В семейство на потомствени дърводелци, първите десет пръста са млечни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори