Рекорден брой участници в Третия есенен медицински форум в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
Участници във форума са лекари и фармацевти от цяла България, както и студенти по Медицина от Бургаския държавен университет
Изключителен интерес предизвика Третия есенен медицински форум, който традиционно се провежда в Бургаски държавен университет „Проф. д-р Асен Златаров“.
Тази година има рекорден брой регистрирани участници - над 85, а подготвените доклади са 47. За сравнение първото издание на форума имаше 41 участници, а второто 52-ма.
Събитието беше открито от зам.-декана на Факултета по обществено здраве и здравни грижи проф. д-р Евдокия Сотирова, която е и председател на Организационния комитет.
Програмният комитет се оглавява от ректора на Университета проф. д-р Христо Бозов. Пленарните сесии се провеждат в момента в Аулата на корпус Медицински науки на висшето училище. Докладите се представят в четири тематични секции.
Организатори на форума са Университет „Проф. д-р Асен Златаров“, Комплексен онкологичен център – Бургас и Университетска многопрофилна болница за активно лечение - Бургас. Събитието е под егидата на Община Бургас.
Участници във форума са лекари и фармацевти от цяла България, както и студенти по Медицина от Бургаския държавен университет.

Сутрешна кашлица - какво може да я причинява и кога да не я подценяваме
Качамак със сирене и масло като едно време
Как да разпознаем липсата на витамин D
Легенда: След провала в Зеница, Буфон с думи от дълбините на душата
Тези знаци крият болката си зад усмивка и рядко показват какво чувстват
Кавърма в гърне - домашна рецепта
Как да изчистим мивката до блясък
Кои зодии най-трудно признават, че са влюбени
Клин със сирене, който се помни дълго - стара домашна рецепта
Постоянен арест за джигита, шофирал с 5,95 промила алкохол
Добрин Иванов донесе републиканска титла за Бургаския боксов клуб „Иванов“
Скандал разтърси Рим: 62-годишният вътрешен министър на Италия с млада любовница
