ЮИДП отне лиценза на ловец със заредено оръжие, отказал да се легитимира край Приморско
На нарушителя е съставен акт по Закона за лова и опазване на дивеча от регионалната дирекция по горите
На 25 октомври, екип от горската охрана на „Югоизточно държавно предприятие“ ДП гр. Сливен извършва рутинна проверка на територията на ДЛС-Ропотамо.
Екипът констатира лице с ловно оръжие, заредено с два патрона, което отказва да се легитимира и да представи документи за лов и притежание на оръжие. Нарушителят побягва, но след кратко преследване е заловен от горската стража. Той заплашва екипа на ЮИДП със саморазправа. След адекватна и бърза реакция от страна на служителите, по-сериозен инцидент е избегнат.
Екипът подава сигнал и информация за случая на тел. 112. На място пристигат екипи на полицията и РДГ-Бургас. Те констатират, че лицето не притежава никакви редовни документи както за лов, така и за притежание на оръжие.
На нарушителя е съставен акт по Закона за лова и опазване на дивеча от регионалната дирекция по горите, а оръжието е иззето за съхранение от РУ-Приморско.
Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците
Хора гинат в прокълната къща до гробище
Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала
Какво се случва с Краси Радков?
България получи награда за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия 2026“
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия
Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом
Русия върна на Украйна телата на 528 убити
Милена Милотинова към българите в чужбина: Подкрепете DARA на Евровизия
НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни
Шокиращо! Отвориха компютъра на Ивайло Калушев, откриха папка с чисто голи момченца
Турция предлага да се изгради военен тръбопровод за Румъния през България
