Пиян шофьор се заби в дърво в Плевенско, почина 4-годишно дете
Той е задържан и за случая е сезирана прокуратурата
Пиян шофьор катастрофира в Плевенско, почина дете, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 23 октомври вечерта на третокласен път след село Опанец - в посока към Долна Митрополия.
Водачът е загубил контрол над управлението и автомобилът е напуснал пътното платно, като се е ударил в дърво.
Пострадали са пътниците - 4-годишно момиче и 21-годишна жена - с черепно-мозъчни травми, 30-годишен мъж е с натъртвания и охлузвания.
Те са настанени са за лечение в болница. По-късно момиченцето е починало. Водачът е с наранявания - без опасност за живота.
Алкотестът му е отчел над 1,2 промила алкохол, като пробата за употреба на наркотици е отрицателна. Той е задържан и за случая е сезирана прокуратурата.
Проверяват скандалните твърдения на писателката Джийн Карол за Тръмп
Лавров се подигра с Кая Калас
Хрупкави пържени картофи: Тайната на майстор готвачите
Карлос Насар притесни спортна България
В Каталуния: Хулиан Алварес каза "ДА" на Барселона
Съдът с информация за скандалния случай с починалото момиче от Благоевград
28/05/2026, Четвъртък 19:45
2
Кои зодиакални знаци създават перфектна двойка
Зоя Калафатева: „СОЛиСиМи“ създава своеобразна съкровищница за съвременна българска музика, която да остане и след нас
Дара става "Почетен гражданин"
28/05/2026, Четвъртък 19:20
5
Секунди, които спасяват: Нов дефибрилатор е на разположение на Централната спирка в Бургас
Полиция в офисите на фирмата от "незаконния град" край Варна
28/05/2026, Четвъртък 18:59
2
Най-големият обрат в историята на Ролан Гарос е факт
