Засилен контрол по границите ни с Турция заради войната между Израел и Хамас, чака се с часове
Бъдете търпеливи, ако ви предстои пътуване
Засилен контрол се наблюдава на границите ни с Турция. Причината е започналата война между Израел и палестинската групировка "Хамас". За това алармират читатели на Флагман.бг.
Колони от автомобили има по всичките ни пунктове, включително и ГКПП "Капитан Андреево". На "Лесово" и "Малко Търново" трафикът е обичайно интензивен за уикенд.
„Вече три часа чакаме на ГКПП "Капитан Андреево" за влизане в страната. Опашката едва мърда“, заяви Румяна Юксел, управител на туроператор, пише Travelnews. Образували са се пет колони от автомобили и автобуси. Обработването на паспортите и колите става по-бавно от обикновено. Всички гишета и служители работят, но просто има много голям наплив от хора, каза тя.
„Нормално е да бъдат засилени проверките и го разбираме. Просто българите трябва да знаят за ситуацията, да бъдат информирани и търпеливи“, подчерта Румяна Юксел.
Традиционно през уикендите много българи отскачат до Одрин и близките турски градове на пазар. Освен това и в момента продължава туристическият сезон в южната ни съседка, където има много българи на почивка с коли и автобуси. Всяка събота и неделя преминават средно по 9000 автомобила и около 30 000 пътници на ден
Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции
Волтова дъга и силен трясък спряха нощния влак София - Бургас
Бурята помете Приморско, но пощади семейство щъркели
Френска телевизия обяви България за новото туристическо Елдорадо ВИДЕО
Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец
Българският паспорт диша в гърба на американския
Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли?
Дневен хороскоп за 24 юли 2026: Водолеят покорява нови върхове
Сделката с Райнметал увисна, правителството връща преговорите на стартова линия
Овладяха огнения ад край Асеновград
Тръмп готви невиждан удар по Иран, САЩ разследват руска следа в атаките по ЦРУ
Червен флаг след бурята: Морето остава забранено за къпане

Лъжата е юдохристиянски бизнес.
Интересува ме обаче, "загрижена и хуманната Република България " от Армения докара болни за лечение. Кога ще докара ранени от юдейските палачи палестински деца и жени?
Или гузното съучастие в изтреблението на един народ ще продължи?