×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Молдова официално започна преговори за присъединяване към Европейския съюз
  • Цените на петрола продължават да падат след новините за примирие
  • ЦИК призовава да не променят Изборния кодекс
  • Тръмп покани новия иракски премиер в Белия дом през юли
  • Земетресение с магнитуд 6,7 бе регистрирано на индонезийския остров Сулавеси
  • Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
  • Седем медала и две титли на Световното първенство за спортисти със Синдром на Даун
  • Арестуваха четирима българи за контрабанда на цигари за над 2,8 млн. евро в Румъния
  • Край на войната: САЩ и Иран подписаха меморандум за разбирателство
  • Ед Шийрън си взема почивка от музиката, за да се отдаде на бащинството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Криминално проявен от гетото наръга полицай с нож в гърдите


Извънредно! Криминално проявен от гетото наръга полицай с нож в гърдите
За няколко минути в квартала се изсипва почти целия участък и след заградителна операция задържат извършителя на нападението
09 Октомври 2023, Понеделник, 17:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Кnews.bg

Инцидентът е станал около 16.00 ч. в квартал "Кармен"

Полицай от Казанлък е откаран по спешност в болницата в Стара Загора с прободна рана в гърдите. Инцидентът е станал около 16.00 ч. в квартал "Кармен" в Казанлък. При подаден сигнал на 112, екип на полицията се е отзовал и е отишъл на място в квартала.

Пострадалият и негов колега са били в гетото на Казанлък, за да призоват местен жител по досъдебно производство. След като не го намират на адреса, те са заобградени от група освирепели мъже от квартала, които искат да линчуват униформените.

20-годишен криминално проявен, с богато досие, намушка полицейският служител в гърдите.  

Раненият полицай е откаран в болницата в Стара Загора, в тежко състояние, с опасност за живота. За няколко минути в квартала се изсипва почти целия участък и след заградителна операция задържат извършителя на нападението. 

Вижте видеото на knews.bg


В категории: Стара Загора


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо Gen Z плаща за тишина Защо Gen Z плаща за тишина 16/06/2026, Вторник 18:20 0
19
Коментара по темата
19.
satiricon
10.10.2023 02:32:40
1
1
трябваше оная пикла дето застреля в гръб заподозреният да е там и да гръмне няколко мангала тоя път щях да я подрепя
18.
АСАВ
09.10.2023 21:09:37
4
8
Мангал наръга кука,нали им правеха заслони толкова време сега си берат плодовете,послушковците
17.
ТБС
09.10.2023 20:06:12
0
2
Флегмани, вие сте следващите, БХК няма да ви защитава, сами сте. Та отново, БХК изразява загриженост за благосъстоянието на неинтегрираните от 33 години. Няма да им платят, ако не се включат в защита на убиеца или в множествено число.
16.
И защо амебата е жив?
09.10.2023 19:45:03
1
26
Да задържиш такава амеба, за да го оставиш жив си е гавра с колегите. При такъв тип посегателство в САЩ, полицаите влизат и избиват всички виновни, за назидание. Няма пощада... Тук защо ги жалят?
15.
Heheehh
09.10.2023 19:39:52
18
9
Полицая не е заклан в гърдите, а в гърба, докато е бягал посран, а служебния му пистолет е бил заврян в путката.
14.
Бивш
09.10.2023 19:28:12
1
30
Е как ще го наръга в гърдите се питам.Като го види с нож стреляй в гърдите и в главата. Унищожаване на тази паплач мръсна. Крайно време е да ги унищожим до крак.
13.
Абе
09.10.2023 19:26:26
4
13
Според мен полицията има даже много права. Най добре е освен че нямат право да стрелят да нямат право и да се движат. Да седят седнали и всеки да ги обижда и да им се подиграва. Така държавата ще е супер демокрация и ще сме най голямата работа.
Освен това мисля, че много малко педераси има в България в сравнение с другите страни в Европа.
12.
Do 1
09.10.2023 18:38:00
1
8
Ti si sledva6tiq do 3 dena 6te vi namerim. Do togava .... 6te sahne6 bavno ku4e
11.
Аскьой ченгене махлеси
09.10.2023 18:30:37
0
5
Всичко младо пият Наркоман!!!
10.
БУРГАС
09.10.2023 18:23:35
25
5
Те без туй взимат 2000 лева и нищо не правят само връзкари това заслужават
9.
Колю
09.10.2023 18:19:56
2
35
В турция ги оправят с бой и еван! В щатите с куршум!
8.
Чичо
09.10.2023 18:15:58
1
20
Лошо, лошо ! Няма оправия и няма адекватни закони. Гледайте евреите какво правят. Така трябва да е и при нас ! Да, да, ама не е !
7.
Бойко
09.10.2023 18:08:19
6
20
Не ми пипайте електората
6.
Dps
09.10.2023 18:01:10
24
1
BRAVO EY TAKA VA ISKAM SAMO SMIRT
5.
до 3
09.10.2023 17:55:50
13
7
не се надъхвай утре ще изкочат пред твоята кола и ща самоубият
4.
Гост
09.10.2023 17:54:55
0
23
За два часа от задържането, и чаавето вече и Пикасо не би успял да намери точните цветове за да го нарисува.
3.
До 1
09.10.2023 17:51:42
2
41
Ти малoyмен ли си, или да?
Как може въобще да ти мине през ума подобно нещо, пък камо ли да го публикуваш в коментари.
Kpетен!!!
2.
Ami
09.10.2023 17:47:19
1
59
Бой веднага в цялата махла. Бой наред а тоз да се разстреля. Пускайте танковете вътре
1.
супер
09.10.2023 17:43:08
54
4
дано да припатка по бързо, достатъчно легални мутри имаме
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Спирането на парите на тези, които съществуват само заради собствения си бизнесплан, е спешна политика, а не разказа, че някой взимал голяма заплата, за да може в кръчмата да го псуват, каза той Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Той упрекна бившият премиер Кирил Петков, че е предал националните ни интереси като е обяснявал в Скопие, че въпреки рамковата позиция, да ги пусне в ЕС Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Какво мислят участниците в "София Прайд" - за възможността да имат деца и "тежко скучните" от Парада на семейството Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Докато местните миряни се готвят за протест в неделната сутрин, Сливенската епархия обяви, че няма да се огъне пред никакъв обществен натиск „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Заради инцидента дясната лента за движение е блокирана Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Община Руен с нова крачка към модерна селищна среда България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС Оценката и интерактивната карта, изготвени от Европейската агенция за околна среда (ЕАОС) в сътрудничество с Комисията Автомобил блъсна 4-годишно дете до площадка в Девин Автомобил блъсна 4-годишно дете до площадка в Девин Водачът е тестван за алкохол и наркотици - пробите са отрицателни Кадрова рокада по Черноморието: ОДБХ-Бургас има нов директор, експерт от системата замени д-р Димитър Германов Кадрова рокада по Черноморието: ОДБХ-Бургас има нов директор, експерт от системата замени д-р Димитър Германов Мария Петрова застава начело на ведомството след серия от административни промени в региона
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Двама си говорят:
- Къде ще ходиш на почивка тази година?
- На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Виц на деня Виц на деня Мъж при гадателка:
- Утре ще умре вашата тъща.
- Това го знам. Интересува ме дали ще ме хванат.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори