36-годишен бургазлия е мотористът, врязал се в училищен автобус край Малко Търново
Самоличността му не се съобщава към този момент
36-годишен бургазлия от ж. к. „Възраждане“ е мотористът, който се вряза в ученически автобус, превозващ 37 деца от Малко Търново в посока село Звездец.
Самоличността му не се съобщава към този момент.
Мотористът се е забил с Хондата си в предната част на автобуса, загинал е на място, а учениците са станали свидетели на трагедията и са в шок. Сред тях за щастие няма физически пострадали.
Тежката катастрофа стана около 14:30 часа малко след моста край Ковач. Автобусът е извозвал учениците до Звездец.

Извънредно! Моторист загина на място, вряза се в ученически автобус
Има спешна нужда от психолози, които да работят с децата, защото са силно травмирани от гледката на мъртвия моторист.
Звездец е най-оживеното село в община Малко Търново и се намира на 21 км. от общинския център.

Към местопроизшествието пътуват екип Психолози от Института по Психология на МВР - сектор Бургас, които да окажат психологическа помощ на учениците - станали свидетели на катастрофата.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Как така ще отбива в срещуположното платно и то преди завой??
като онези шофери дето им свалят номерата без грам градус да са виновни
Радостина, не издавай сценария на флагман новините. Ще те уволним!
С обич, Началството
ж.к. "Възраждане" скърби за починалия моторист. Всички го познават като добър човек. Оставя две деца и жена. Хората разказват как поздравяват и винаги помагал бил ведър и усмихнат. Те не могат да повярват че техния съсед вече го няма.
Нея я пропусна началството.
ТОВА ЧАКА ВСИЧКИ КРЕТЕНИ ДВИЖЕЩИ СЕ НА ДВЕ КОЛЕЛА С 200КМ/Ч
Сега как ще ти сложат бонус към заплатката в края на месеца?
Знайте хора не всеки има привилегията да остарее!
Че може би така ще накарат някой да се замисли