36-годишен бургазлия е мотористът, врязал се в училищен автобус край Малко Търново
Самоличността му не се съобщава към този момент
36-годишен бургазлия от ж. к. „Възраждане“ е мотористът, който се вряза в ученически автобус, превозващ 37 деца от Малко Търново в посока село Звездец.
Самоличността му не се съобщава към този момент.
Мотористът се е забил с Хондата си в предната част на автобуса, загинал е на място, а учениците са станали свидетели на трагедията и са в шок. Сред тях за щастие няма физически пострадали.
Тежката катастрофа стана около 14:30 часа малко след моста край Ковач. Автобусът е извозвал учениците до Звездец.

Извънредно! Моторист загина на място, вряза се в ученически автобус
Има спешна нужда от психолози, които да работят с децата, защото са силно травмирани от гледката на мъртвия моторист.
Звездец е най-оживеното село в община Малко Търново и се намира на 21 км. от общинския център.

Към местопроизшествието пътуват екип Психолози от Института по Психология на МВР - сектор Бургас, които да окажат психологическа помощ на учениците - станали свидетели на катастрофата.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Как така ще отбива в срещуположното платно и то преди завой??
като онези шофери дето им свалят номерата без грам градус да са виновни
Радостина, не издавай сценария на флагман новините. Ще те уволним!
С обич, Началството
ж.к. "Възраждане" скърби за починалия моторист. Всички го познават като добър човек. Оставя две деца и жена. Хората разказват как поздравяват и винаги помагал бил ведър и усмихнат. Те не могат да повярват че техния съсед вече го няма.
Нея я пропусна началството.
ТОВА ЧАКА ВСИЧКИ КРЕТЕНИ ДВИЖЕЩИ СЕ НА ДВЕ КОЛЕЛА С 200КМ/Ч
Сега как ще ти сложат бонус към заплатката в края на месеца?
Знайте хора не всеки има привилегията да остарее!
Че може би така ще накарат някой да се замисли