36-годишен бургазлия е мотористът, врязал се в училищен автобус край Малко Търново
Самоличността му не се съобщава към този момент
36-годишен бургазлия от ж. к. „Възраждане“ е мотористът, който се вряза в ученически автобус, превозващ 37 деца от Малко Търново в посока село Звездец.
Самоличността му не се съобщава към този момент.
Мотористът се е забил с Хондата си в предната част на автобуса, загинал е на място, а учениците са станали свидетели на трагедията и са в шок. Сред тях за щастие няма физически пострадали.
Тежката катастрофа стана около 14:30 часа малко след моста край Ковач. Автобусът е извозвал учениците до Звездец.

Извънредно! Моторист загина на място, вряза се в ученически автобус
Има спешна нужда от психолози, които да работят с децата, защото са силно травмирани от гледката на мъртвия моторист.
Звездец е най-оживеното село в община Малко Търново и се намира на 21 км. от общинския център.

Към местопроизшествието пътуват екип Психолози от Института по Психология на МВР - сектор Бургас, които да окажат психологическа помощ на учениците - станали свидетели на катастрофата.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Как така ще отбива в срещуположното платно и то преди завой??
като онези шофери дето им свалят номерата без грам градус да са виновни
Радостина, не издавай сценария на флагман новините. Ще те уволним!
С обич, Началството
ж.к. "Възраждане" скърби за починалия моторист. Всички го познават като добър човек. Оставя две деца и жена. Хората разказват как поздравяват и винаги помагал бил ведър и усмихнат. Те не могат да повярват че техния съсед вече го няма.
Нея я пропусна началството.
ТОВА ЧАКА ВСИЧКИ КРЕТЕНИ ДВИЖЕЩИ СЕ НА ДВЕ КОЛЕЛА С 200КМ/Ч
Сега как ще ти сложат бонус към заплатката в края на месеца?
Знайте хора не всеки има привилегията да остарее!
Че може би така ще накарат някой да се замисли