Проф. Георги Рачев с чудесна прогноза за времето в Бургас, може да ходим на плаж
Сутрешните температури ще паднат до 10 градуса в Пловдив, а в София – до 7, но студентите ми си ходят по тениски, каза той
Времето днес и през останалите дни от седмицата ще е слънчево, но в края на седмицата се очаква понижение на градусите. Това каза пред бТВ климатологът проф. Георги Рачев.
Топло, хубаво и слънчево ще е времето, каза той, застанал пред картата с градусите за Бургас през тази седмица.
„Спокойно може да се правят не само слънчеви бани, тъй като температурата на водата е 22-23 градуса. Може да отидеш в 11:00 часа и да се прибереш в 14:00 часа. Децата поне могат да потичат на воля“, заяви професорът.
„Сутришните температури ще са около 10-13 градуса (б.а. за Пловдив, а в София – до 7), но като гледам учениците и моите студенти въобще не им пука за това. Ходят си по тениски още“, добави той.
„Не виждам какво става страшно. От четвъртък, та дори от неделя, когато се очаква пак захлаждане с 1-2 градуса. Ще го понесем, но през втората половина на октомври се очакват първите слани“, каза още климатологът.
Как България ще съсипе пчеларството си
Внимание шофьори! Ако ви спрат полицията ще ви проверяват и за тези неща
Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ
Шарън Стоун: Робърт де Ниро се целува най-добре
Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя
