Криминоген пречука до смърт непознат в Слънчев бряг, лекари 4 дена се бореха за живота му, но неуспешно
23-годишният бабаит нападнал жертвата си без ясни причини, започнал да го налага с юмруци по главата
Побой, който в последствие се превърна в убийство, разтърси най-големия курортен комплекс Слънчев бряг. В четвъртък вечерта, малко преди полунощ, 23-годишен криминално проявен младеж е нападнал напълно непознат мъж. Бруталната сцената се е разиграла пред известна къща за гости, на метри от общежитията „Грамада” и „Кристал, научи Флагман.бг.
Криминогенът издебнал в гръб жертвата си – 49-годишен мъж от Септември. Ударил го няколко пъти в областта на главата и той паднал безпомощно на земята. След това нападателят избягал в неизвестна посока.
Свидетели на бруталния побой разказаха пред Флагман.бг, че побойникът е бил в неадекватно състояние, нямало е причина за агресия спрямо потърпевшия, но тъй като часът бил почти 23 и било тъмно, не успели да видят лицето му.
Пострадалият е бил откаран в болница с фрактура на черепа и кръвоизлив в мозъка, с опасност за живота. В продължение на 4 дена лекарите от УМБАЛ-Бургас са се борели за живота му, но неуспешно. Рано тази сутрин 49-годишният мъж от Септември е починал, каза източник на Флагман.бг от лечебното заведение.
В резултат на полицейските действия на служители от отдел „Криминална полиция“ при ОДМВР-Бургас и Районно управление-Несебър нападателят е установен и задържан.
По данни на медията ни това е 23-годишният Мартин К. от несебърското село Кошарица. Той е стар познайник на органите на реда. В досието му има предишни престъпления за кражби, наркотици и побой. Срещу Мартин е повдигнато обвинение. В момента той е постоянна мярка задържане под стража.
Работата по случая продължава.
Коя зодия се влюбва най-бързо
С този трик мивката ще блести
Печени чушки с яйца и сирене - лесна рецепта с много вкус
Коя зодия е най-големият инат
Мързелив тутманик без сложно месене - лесна рецепта
С този домашен способ белите дрехи изглеждат по-свежи
Пухкави палачинки с кисело мляко - рецепта, която винаги става
Осмокласник намушка учителка, тя е в критично състояние
С този домашен трик гардеробът ухае свежо
Пухкава баница с газирана вода - лесна рецепта стъпка по стъпка
Въпросителните свършиха - Винисиус каза къде иска да играе
Тъжна вест: Почина жената на емблема на ЦСКА

Не става въпрос за побой,а за един шамар по лицето, от който пострадалия пада и си удря фатално главата. Класически случай на непредпазливо убийство.
За 4 дни само да искаше извършителя щеше да напусне ЕС