Руснак се удави край Приморско
02 Октомври 2023, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгТялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас
73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
В категории:
Приморско
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

Може и да е за хубаво.
Поживял си е!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ама кога ще се "удавят" местните алчни Кюприйски помияри, увълчени в издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници....питам се аз всеки един Божи ден?
По големи селяндури и скъперници от Приморчанските примати никъде не съм срещал по този свят!
Парно и топла вода 200лева на месец,ток 100,вода 50, интернет и телевизия оше 50, телефони 100,джобни,за децата 300,за гориво още 300....А ЗА ХРАНА... минимум 1000...за частни уроци 300...,за дрехи.....!!??
И ние се давим всеки един ден.
PS: единствената добра новина е,че очаквам съвсем скоро резултатите и ако са "добри" .... агенция Явлена и шапка на тояга.
Яловото Кюприйче-останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в имота-имането ще има много да го духа....