Руснак се удави край Приморско
02 Октомври 2023, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгТялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас
73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
В категории:
Приморско
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Може и да е за хубаво.
Поживял си е!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ама кога ще се "удавят" местните алчни Кюприйски помияри, увълчени в издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници....питам се аз всеки един Божи ден?
По големи селяндури и скъперници от Приморчанските примати никъде не съм срещал по този свят!
Парно и топла вода 200лева на месец,ток 100,вода 50, интернет и телевизия оше 50, телефони 100,джобни,за децата 300,за гориво още 300....А ЗА ХРАНА... минимум 1000...за частни уроци 300...,за дрехи.....!!??
И ние се давим всеки един ден.
PS: единствената добра новина е,че очаквам съвсем скоро резултатите и ако са "добри" .... агенция Явлена и шапка на тояга.
Яловото Кюприйче-останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в имота-имането ще има много да го духа....