Руснак се удави край Приморско
02 Октомври 2023, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгТялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас
73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
В категории:
Приморско
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти

Може и да е за хубаво.
Поживял си е!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ама кога ще се "удавят" местните алчни Кюприйски помияри, увълчени в издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници....питам се аз всеки един Божи ден?
По големи селяндури и скъперници от Приморчанските примати никъде не съм срещал по този свят!
Парно и топла вода 200лева на месец,ток 100,вода 50, интернет и телевизия оше 50, телефони 100,джобни,за децата 300,за гориво още 300....А ЗА ХРАНА... минимум 1000...за частни уроци 300...,за дрехи.....!!??
И ние се давим всеки един ден.
PS: единствената добра новина е,че очаквам съвсем скоро резултатите и ако са "добри" .... агенция Явлена и шапка на тояга.
Яловото Кюприйче-останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в имота-имането ще има много да го духа....