Руснак се удави край Приморско
02 Октомври 2023, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгТялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас
73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
В категории:
Приморско
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток

Може и да е за хубаво.
Поживял си е!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ама кога ще се "удавят" местните алчни Кюприйски помияри, увълчени в издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници....питам се аз всеки един Божи ден?
По големи селяндури и скъперници от Приморчанските примати никъде не съм срещал по този свят!
Парно и топла вода 200лева на месец,ток 100,вода 50, интернет и телевизия оше 50, телефони 100,джобни,за децата 300,за гориво още 300....А ЗА ХРАНА... минимум 1000...за частни уроци 300...,за дрехи.....!!??
И ние се давим всеки един ден.
PS: единствената добра новина е,че очаквам съвсем скоро резултатите и ако са "добри" .... агенция Явлена и шапка на тояга.
Яловото Кюприйче-останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в имота-имането ще има много да го духа....