Руснак се удави край Приморско
02 Октомври 2023, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгТялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас
73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
В категории:
Приморско
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

Може и да е за хубаво.
Поживял си е!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ама кога ще се "удавят" местните алчни Кюприйски помияри, увълчени в издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници....питам се аз всеки един Божи ден?
По големи селяндури и скъперници от Приморчанските примати никъде не съм срещал по този свят!
Парно и топла вода 200лева на месец,ток 100,вода 50, интернет и телевизия оше 50, телефони 100,джобни,за децата 300,за гориво още 300....А ЗА ХРАНА... минимум 1000...за частни уроци 300...,за дрехи.....!!??
И ние се давим всеки един ден.
PS: единствената добра новина е,че очаквам съвсем скоро резултатите и ако са "добри" .... агенция Явлена и шапка на тояга.
Яловото Кюприйче-останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в имота-имането ще има много да го духа....