Тя е царица на провокациите, разходи като куче тази инфлуенсърка
Ивка Бейбе може да е била шашната от дръзката провокация на Галена, но видимо изглеждаше доволна
Фолкфаджийката Галена е царицата на провокациите. Чалгарката поведе на каишка прочутата сред младежите инфлуенсърка Ивка Бейбе. А младото поколение изпадна в екстаз, въпреки, че изглеждаше унизително. Че Галена знае как да провокира публиката е всеизвестен факт. Но до сега не бе пробвала да се майтапи така друга жена.
Ивка Бейбе може да е била шашната от дръзката провокация на Галена, но видимо изглеждаше доволна. Защото така привлече погледите на събралото се в дискотеката множество и преглътна унижението. А и ще събере хиляди харесвания в Инстаграм.Което е много важно за популярността й като инфлуенсър.Към коментарите се включи съквартиранта на Ивка от „Къщата на инфлуенсърите”. Който завидя на двете палавници за купона. Като им призна, че им завижда, но благородно. Не всички обаче са на същото мнение като него.
Някои от последователите на Ивка Бейбе реагираха така: „Два боклука се събрали … страхотно си отивате двечките!”, а друг екзалтиран фен добавя: „И двете дядо попе, бляк мазна чалга!” Остава само един въпрос без отговор. Как певицата и репортерката, които явно са против домашното насилие могат да превърнат унижението в сериозна атракция! Но защо се чудим, на това ни научи чалга културата!
Източник: Хотнюз
Празнична великденска салата с яйца и свежи зеленчуци - лесна рецепта
Ученик намушка с нож момиче
Карлос Алкарас с брутален мач в Монте Карло
Нова любов идва в живота на тези зодии
Топ трикове за по-чист и подреден дом
Бърза и вкусна супа за цялото семейство - лесна домашна рецепта
Левандовски пред интересен свободен трансфер
Георги Иванов с тежки думи за рефера Кабаков
Внезапно почина кандидат-депутат
Издирват в цяла България Димитър, животът му е в опасност
Бургазлии се юрнаха към Турция за празниците – километрично задръстване към ГКПП „Малко Търново“
