Голяма трагедия - кола на социалния патронаж падна от мост
Колата е пътувала от село Говедарци в посока Самоков
Кола на Домашния социален патронаж към Община Самоков падна в реката от моста при самоковското село Бели Искър по пътя към Самоков, съобщи БТА.
На мястото е полицейски екип, а по-рано по пътя за Самоков имаше и екипи на "Спешна помощ" и "Пожарна безопасност и защита на населението".
От полицията уточниха, че е получен сигнал за възникнало пътно транспортно произшествие - паднал автомобил в реката от моста преди село Бели Искър. Колата е пътувала от село Говедарци в посока Самоков. На завоя обаче водачът е загубил управление, помита металните ограждения на моста и пада по таван в реката. Пожарникарите са извели пострадалия водач, който е бил във видимо добро състояние, но с болки в кръста. Същият е транспортиран до Спешния център за преглед и оказване на медицинска помощ.
Водачът е 77-годишен мъж, пробите му за алкохол са отрицателни, уточняват от полицията.
И.д. кметът на община Самоков Люба Кленова посочи, че автомобилите, които поддържа общината, са в изправност.
Легендата Стоян Саладинов разказа как са арестували Сретен Йосич
По празниците: Без камиони по магистралите
Намериха над 160 кг хероин в тир с храни, пътуващ за България
Пожарната предупреждава: Не оставяйте зарядни в контакта
Подкаст Флагман.бг: Бляскави сватби, милион рокли и малко пикантни истории – 18 години BRILIANTIN отвътре
Камелия и съпругът ѝ гладуват за физическо и емоционално здраве
Впечатлете гостите по празниците с вкусна шоколадова торта Марс
Парламентът излиза във ваканция до 10 януари, мандат за нов кабинет - след Нова година
Българин почина в арест в САЩ, води се разследване
Ако имам бишкоти вкъщи, задължително правя този десерт
Изкуственият интелект замърсява колкото Ню Йорк за година
Пеевски посрещна посетители в „Музея на сглобката“ в Народното събрание (СНИМКИ)
