Мъжът на Емилия се оказа двойник на Младен Кръстаич
Разликата е, че единият е млад татко, а другият - млад дядо
Двама набори се оказаха и поразителни двойници. Става дума за сирийския милионер Жорж Башур и футболния треньор Младен Кръстаич. И двамата в момента живеят в София. Арабинът е женен от 2018 година за чалга фурията Емилия.
Сърбинът от своя страна повече от година е селекционер на националния отбор на България. Освен поразителното сходство във визията им се оказва, че и двамата се стягат за половин вековни юбилей догодина. Башур и Кръстаич са набор 1974 година.
Треньорът има рожден ден на 4 март, а съпругът на Емилия - на 21 юли. Формата на лицата им, светлите очи, побеляващите бради и дори прическите им - всичко при тях е еднакво. Приликите не спират дотук И двамата дундуркат бебета.
Разликата е, че единият е млад татко, а другият - млад дядо. Футболният селекционер се радва на първото си внуче - малката Елена. Кръстаич има общо три деца със съпругата си Любица. От своя страна сирийският бизнесмен се радва на малката си щерка кръстена на него - Жоржина, с която Емилия го дари преди година и половина, пише „България Днес“.
Почина футболната легенда Кевин Кигън
Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза
Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна
Апелативният съд пусна под домашен арест тираджията от смъртоносното меле на „Тракия“
Бившият бургаски депутат Златомира Мострова влезе в ръководството на НКЖИ
Работиш цяла година на 4 часа, признават ти само шест месеца стаж?
„Партията на хлебарките“ разтърси Индия
Весела Лечева стана баба 10 дни след смъртта на сина си Мартин
Мъж блъсна с кола бившата си съпруга и счупи двете ѝ ръце
Арестуваха търговец в Златни пясъци, продал алкохол на непълнолетно момиче
Исторически триумф в Токио: СК „Бушидо“ - Несебър се завърна с три купи
До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи
