×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Той е бивш импресарио на Кичка Бодурова, закопа я с тези думи


28 Септември 2023, Четвъртък, 16:00 ч.
Автор: Флагман

Всичко при нея е проява на творческо безсилие 

"Нямам време, желание и потребност да отговарям на думите на Кичка Бодурова за моето "предателство". Всичко, което тя прави, е израз на творческо безсилие!" Това обяви пред "България Днес" организаторът на десетки концерти с най-големите звезди на родната естрада Евгени Боянов. Така той коментира думите на естрадната ветеранка, че "е била предадена" от него, защото е заел страната на организаторите на проваления безплатен концерт на певицата в Пловдив.

"Истината е ясна. Публиката я видя и осъзна", допълни Боянов по повод на скандала. "Просто съм озадачен. Познавам Кичка от 16 години. Нямам лошо отношение към нея като човек, но намирам поведението й за непрофесионално. Тук говоря за певицата Кичка Бодурова", подчертава Боянов.

"Винаги съм на страната на истината. В Пловдив защитих организаторите, защото те бяха прави", категоричен е бившият приближен на Бодурова. Пред изданието той се разграничи напълно от бъдещите изяви на известната изпълнителка и настоя "това да се знае".

"Не желая да ме асоциират с Кичка и прекратявам творческите си взаимоотношения с нея", отсече Евгени Боянов. Импресариото каза още, че "не е ничие протеже и просто си гледа отговорно работата, с любов към българската естрадна песен".

Боянов освети пред "България Днес" и какви точно са били контактите му с гласовитата бургазлийка, избрала от години да живее в САЩ.

"Ангажирал съм я в концертни участия срещу заплащане. Плащал съм й. Държа да подчертая, че не ми е плащала тя, а аз на нея. За конкретно участие тя получава конкретен хонорар от моето дружество и моята фирма. Пожелавам й успехи чрез вашата медия, тъй като не желая повече да имам лични контакти с нея. Щом тя смята, че съм я предал, не би било мъжко да клякам и да пълзя пред нея", убеден е поп мениджърът.

Боянов отрече и казаното от Бодурова, че "му е отваряла врати". "По-разпознаваемо лице станах покрай концерта "Обич и песен", а и покрай Стоянка Мутафова. Кичка обаче не ме е завела при нея и не е лобирала за мен, а просто дъщерята на Мутафова ми взе телефона и ми предложи да работим заедно. Кичка малко неточно се изразява", контрира певицата нейният ексимпресарио.

Той разказа и как в действителност се е състояло запознанството му със Стоянка Мутафова и съвместната му работа с "жената смях".

"Запознахме се на едно погребение, на което придружавах Кичка. Кичка си говореше със Стоянка, аз си говорех с Муки, тя ми взе телефона, обади ми се след десет дни и каза: "Може ли да работиш и за нас? Имаме нужда от такъв човек. Но съм благодарен на Кичка, защото ако не я бях придружил, никога нямаше да работя със Стоянка Мутафова", категоричен е Евгени Боянов.

Организаторът на естрадни концерти се запознава "непланирано" с именитата изпълнителка преди близо две десетилетия пред БНР.

"Тогава бях още ученик. Аз бях почитател на Кичка Бодурова и продължавам да я харесвам като певица. С един друг неин почитател, мой братовчед, я изчакахме пред радиото, взехме й автограф. По онова време се занимавах с програмиране. Подарих й уеб сайт, изцяло подновен, тя се впечатли от милия жест на внимание и така започна нашата комуникация", сподели Евгени Боянов. След като станал редактор в големи музикални медии, той започнал да помага за "присъствието на Бодурова в ефир" и да организира нейни участия. "Това е нормално сътрудничество, има го навсякъде по света", обобщи поп мениджърът.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ САЩ ще купи Гренландия? САЩ ще купи Гренландия? 07/01/2026, Сряда 07:42 2
Тервел ИЛИЕВ Топло, но облачно време по Черноморието Топло, но облачно време по Черноморието 07/01/2026, Сряда 07:18 0
Тервел ИЛИЕВ Григор Димитров продължава да ги побърква Григор Димитров продължава да ги побърква 06/01/2026, Вторник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Ученичка разказа за трилър с еврото и лева Ученичка разказа за трилър с еврото и лева 06/01/2026, Вторник 21:40 3
Тервел ИЛИЕВ Промени в "Созопол" Промени в "Созопол" 06/01/2026, Вторник 19:40 0
4
Коментара по темата
4.
Импресариото
29.09.2023 10:53:43
4
1
Пеееераст, пеееераст... Ей такива нежни момченца се въртят покрай известните певици и после квичат като кученца.
3.
Родригес
29.09.2023 09:51:20
0
1
Стават за смях. Защо не спрат?
2.
Тя
28.09.2023 16:42:00
0
16
Става за смях. Има се за нещо повече, но какво повече е? От 30 години живее в САЩ за някакъв грък била женена. Имал ресторант в Лас Вегас и тя там пеела. Изоставила го защото бил изневерявал. Ок хубаво е направила, обаче после се върнала при него. Явно паричките са свършили и се върнала при него. Сега пак го е оставила. Не е станала разпознаваема звезда в САЩ. Пеела е пред малки групички българи там и изведнъж идва в България с претенции на световна звезда, а пее само старите си песни. Ами тя Лили Иванова има повече право на претенции.
1.
ww
28.09.2023 16:12:05
7
1
Бодуров PASHA CIGANSKA PEVICA!!!!
DOBRE CHE BESHE ORFEI DA YA IZDIGNE JENATA KAKTO POVECHETO JENI NIAMA NISTO V GLAVATA.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Изи кредит" купи най-луксозното имение в България /снимки/ "Изи кредит" купи най-луксозното имение в България /снимки/ „Зорница фемили естейт“ се простира върху 30 000 дка и е част от престижната международна верига за луксозни имения Relais & Châteauxоще от 2018 година Годината на Огнения Кон: Шокови промени през 2026-та и нов етап в човешкото съзнание Годината на Огнения Кон: Шокови промени през 2026-та и нов етап в човешкото съзнание Астролог предупреждава, че страхът и агресията ще вървят ръка за ръка, но човечеството получава шанс за еволюция Драмата с Цветанка Ризова се заплита, черният списък потъна в мъгла Драмата с Цветанка Ризова се заплита, черният списък потъна в мъгла След шумните намеци за натиск и списъци без съдържание, фокусът неочаквано се измести към право на отговор и процедурни откази Хаос с еврото: Отпратиха бургазлийка, защото не била клиент на банката Хаос с еврото: Отпратиха бургазлийка, защото не била клиент на банката Финансовите институции погазват правилата, граждани обикалят с пачки в джобовете Наемите тръгват нагоре: Ето какво да очакват наематели и купувачи през 2026 г. Наемите тръгват нагоре: Ето какво да очакват наематели и купувачи през 2026 г. Малките апартаменти остават най-търсени, а младите купувачи диктуват новите тенденции на пазара Осъдиха инспектор от НАП, поискал подкуп от 5000 лева Осъдиха инспектор от НАП, поискал подкуп от 5000 лева Той е признат за виновен от три съдебни инстанции Домашни чаени бонбони от две съставки: бързо лакомство с плътен шоколадов вкус Домашни чаени бонбони от две съставки: бързо лакомство с плътен шоколадов вкус Ето как се приготвят Откриха новия корпус на Белодробната болница, кметът Димитър Николов съобщи още една добра новина Откриха новия корпус на Белодробната болница, кметът Димитър Николов съобщи още една добра новина Започва ремонт на емблематичната сграда-паметник на културата на ул. "Ген. Гурко" в Бургас След месец в килията, пуснаха срещу 20 бона джигита, убил полицай край Требич След месец в килията, пуснаха срещу 20 бона джигита, убил полицай край Требич Съдът наложи 50 000 лв. гаранция на Мирослав Василев, но той събра 20 000 56 мъже се калиха в ледените води на Богоявление на три места в Поморийско 56 мъже се калиха в ледените води на Богоявление на три места в Поморийско Йордановден в Поморие и Ахелой премина с литургии, литийни шествия и ритуално спасяване на кръста под звуците на хор „Благовестие“
Лидерите в Париж за новия ред: Европа ще пази Украйна след войната Лидерите в Париж за новия ред: Европа ще пази Украйна след войната Многонационални сили, санкционни механизми и твърди гаранции оформят архитектурата на сигурността Почина конгресменът Дъг ЛаМалфа – Републиканците губят ключов глас в Камарата Почина конгресменът Дъг ЛаМалфа – Републиканците губят ключов глас в Камарата Внезапната смърт на ЛаМалфа разклати крехкото множество на Републиканската партия Без публични скандали Мел Гибсън и Розалинд Рос слагат край на 9-годишната си връзка Без публични скандали Мел Гибсън и Розалинд Рос слагат край на 9-годишната си връзка Но остават семейство с фокус върху родителството и общото бъдеще на сина им Вилата на Новак Джокович край езеро в Сърбия – лукс за 15 000 евро на вечер Вилата на Новак Джокович край езеро в Сърбия – лукс за 15 000 евро на вечер Луксозният имот на Новак Джокович се намира на брега на езерото Pavlovac Бюти инфлуенсърка почина след козметична операция в Москва Бюти инфлуенсърка почина след козметична операция в Москва Руските власти разследват смъртта на 38-годишната Юлия Бурцева след рязко влошаване на състоянието ѝ Как Мадуро разруши Венецуела: хроника на един икономически и морален крах* Как Мадуро разруши Венецуела: хроника на един икономически и морален крах* От петролна суперсила до провалена държава – как социализмът, корупцията и икономическото невежество превърнаха Венецуела в престъпна територия и защо арестът на Мадуро е само началото Почина актрисата от „Москва не вярва на сълзи“ Почина актрисата от „Москва не вярва на сълзи“ Народната артистка Вера Алeнтова си отиде на 83-годишна възраст Евро или левове? Как търговците ви манипулират с психологически цени Евро или левове? Как търговците ви манипулират с психологически цени Добре е хората да използват един трик преди да решат да купят конкретна стока или да платят за определена услуга Екстремистки палеж остави над 30 000 домакинства без ток в Берлин Екстремистки палеж остави над 30 000 домакинства без ток в Берлин Крайнолява група пое отговорност за пожара, а възстановяването на електрозахранването продължава четвърти ден Анцугът Nike на Мадуро взриви интернет: „Maduro fit“ разпродаде колекцията Анцугът Nike на Мадуро взриви интернет: „Maduro fit“ разпродаде колекцията Снимка на Николас Мадуро със спортния екип на известната марка след залавянето му взриви мрежата и се превърна в мем, като разпродаде колекцията
Николас МАДУРО Николас МАДУРО Аз съм президентът на моята страна. Не съм виновен! Виц на деня Виц на деня - Ало, бърза помощ, детето глътна патрон, какво да правим?!
- Сложете го да легне и не го насочвайте към никого докато дойдем...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, защо вечерята има странен вкус, какво си сложила?
- Масло.
- Слънчогледово ли!?
- Не. Слънцезащитно, за да не изгори...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да живееш съвестно е като да караш кола с натиснати спирачки

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори