Обраха къщата на Серхио Рамос, децата му били вътре!
Крадците действали без насилие, не наранили никого и взели луксозни часовници, бижута, маркови дрехи и пари в брой, без да уточняват сумата на нито един от тях
Докато дебютира в Шампионската лига с екипа на Севиля, испанският защитник Серхио Рамос беше обран. 20 дни след официалното си представяне отново с фланелката на родния си клуб той получи лоши новини от дома си в Болулос де ла Митасион.
По време на дебюта му в груповата фаза на Шампионската лига срещу Ланс имало и още по-лоша новина - на мястото на инцидента са присъствали и децата му.
Според източници на полицията нападението е извършено, когато нито 37-годишният защитник, нито партньорката му Пилар Рубио, която е била в командировка, са били вкъщи. По този начин са присъствали само четирите деца на двойката и съответните им настойници.
Крадците действали без насилие, не наранили никого и взели луксозни часовници, бижута, маркови дрехи и пари в брой, без да уточняват сумата на нито един от тях.
Въпреки неотдавнашната уплаха, истината е, че Серхио Рамос не за първи път става жертва на обир в дома си, тъй като през 2012 г. крадци се опитаха да оберат дома му в мадридския квартал "Конде Оргас", но не успяха да вземат нищо, защото там бяха и футболистът, и брат му Рене.
Близки на възрастен мъж го погребаха тайно в двор и скриха за смъртта му
След силен вятър един човек загина, а трима са ранени
1473 евро трябват за месечната издръжка на тричленно семейство у нас
Къде ще можете да паркирате свободно в дните на Giro d Italia
160 години от рождението на един от най-значимите български поети - Пенчо Славейков
Три жени заровиха мъртъв дядо в двора и години му прибираха пенсиите
Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон!
Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток
Собственици на големи хотели в Слънчев бряг не смятали изобщо да отварят това лято
Румен Радев: България ще запомни Михаил Заимов като човек на духа, който въплъщаваше в образи, картини и слово
Привличането се превръща в интелектуално преживяване за тези зодии до 18 май
Тръмп след стрелбата във Вашингтон: Не се уплаших, живеем в луд свят
