Тя беше най-красивата българка, но след убийството на мъжа й започна да…
Мис България Наталия Гуркова навлезе в модния бизнес и пусна свой бранд
Мис България 1998 година Наталия Гуркова, чийто съпруг – бизнесменът Джордже Михалевич бе убит в Йоханесбург през 2018 г., навлезе в модния бизнес. Тя пусна свой бранд – Queen by NG.
Марката предлага плажна колекция и голямо разнообразие от рокли от дантела, шифон, пайети, мрежи и различни принтове.
Наталия Гуркова ще представи своя бранд и на София фешън уик. Цените на едноцветните рокли са по 199 лева, а тези с дантела варират от 230 до 279 лева. целте бански са по 220 лева, а туниките по 238 лева.
Съпругът на Наталия Гуркова бе застрелян на светофар в град Бедфордвю, близо до Йоханесбург. Той изчаквал зелен сигнал, когато до автомобила му спрели килърите и започнали да стрелят. Те се придвижвали с мотор „Казвазаки“. Раненият Михалевич дал газ и успял да измине стотина метра, но после спрял, излязъл от автомобила и рухнал на земята.
По време на покушението Наталия Гуркова е била в София и за убийството е информирана от полицейски инспектори от РЮА.
Сърбинът Джордже Михалевич управляваше бизнес с диаманти в Африка и бе собственик на компаниите Sandton Gold и Diamond Exchange и Salon Prive. Не е ясно какво е наследството му и как е било разпределено, на Наталия Гуркова показва, че може и сама да се справя с предизвикателствата.
Зрелище в Мелбърн - отписаха Джокович за първи път в историята
Супер сладък и без мляко: рецепта за кекс, която всеки трябва да опита
Експерт разкри ключов фактор за поскъпване на имотите в страната
Кола превиши допустимата скорост с 4 километра, шофьорът е заплашен от близо 3 000 евро глоба
Камаро от 1969 г. струва цяло състояние - вижте за колко го купиха
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват
Драма с голяма пума, която реши да се разхожда сред хора - съдбата й е различна от тази на шуменската пантера
3 зодии ще се радват на щастие и хармония през февруари - ето кои са те
Разкриха колко милиона рубли получи Русия за новата звезда на българската борба Шамил Мамедов
България се включи в "Illuminations" - Бургаският мост и НДК светят в розово
Тези 4 зодии най-накрая получават това, което чакат от години
Бонбони от магазина не купувам! Имам две рецепти – едните с вкус на Роше, а другите на Трюфел

Няма да живее само от диаманти, де !
Най-красивите не се явяват на такива конкурси, защото имат по-важни цели в живота