Тази участничка от "Ергенът 2" си хвана заможен мъж, но моли за пари феновете си
Елена Сергова се изложи жестоко, зрителите на шоуто й казват, че е ударила дъното
Елена Сергова, както е името на момата от любовното шоу, удари дъното. В това са убедени фейсбукарите заради последната й изцепка. Същата Елена дотегна и на феновете и на самия „ерген“ Евгени Генчев с безкрайно сълзливите и сладникави обяснения в любов във втория сезон на продукцията. Тя защитаваше тезата в риалити формата, че жената трябва „да търчи след мъжа, когото харесва“, а не обратното.
Видяла, че съперницата й в шоуто моли за пари, Еленчето реши да й подражава. Но докато Валерия Георгиева иска средства за морална кауза, да спаси приюта си за бездомни животни, Лена ги проси за себе си. Буквално! Защото идеята й била да има собствен подкаст, който цели в бъдеще единствено слава и приходи.Хората в мрежата обаче беснеят от нейната безгранична наглост и се питат „има ли разум да постъпва по този начин“.
Наскоро Елена се изфука, че вече има мъж до себе си. Той бил млад, заможен и кадърен архитект. Ами като толкова я обича и двамата държат един на друг,той не може ли да й услужи с необходимите средства?! „Тази Елена е голяма манипулаторка.
То думите й трябва да се подлагат на голяма дисекция. Защото почти нищо, което говори, май не отговаря на истината“, нахраниха я в мрежата.
Той вече е почти сляп
Режисьорът Тео Ушев: Не, не са садисти, а проруски неонацисти
Украйна получава 70 ракети ATACMS от Турция, българска фирма влиза в огромен оръжеен трансфер
Над 2000 души чакаха сватбата на Роналдо, но булката не беше Джорджина
Кричим се обедини за семейството на Георги Кузев: Дарителски кутии вече има из целия град
Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още...
Познат на убития Георги Кузев: Беше скромен и свит, просто си търсеше приятелка
Българският домат тръгва от нивата за 80 цента, а в магазина стига 3,50 евро
Таратор за 10 евро означава ли скъпо Черноморие? Вижте отговора от Ричард Алибегов
Бургас спира тежките камиони в жегите: Забраната влиза при 35 градуса
ГЕРБ готви кандидата си за президент: Името се очаква в началото на септември
Голяма руска компания фалира

до 1