Вече официално: Иван Дашев се кандидатира за кмет на община Несебър
Днес в Общинска избирателна комисия Дашев и екипът му подадоха документи за регистрация за кмет, кметове на кметства и общински съветници с партията Български съюз за директна демокрация (БСДД)
Дългоочакваното официализиране на кандидатурата за кмет на Несебър на Иван Дашев вече е факт. Днес в Общинска избирателна комисия Дашев и екипът му подадоха документи за регистрация за кмет, кметове на кметства и общински съветници с партията Български съюз за директна демокрация (БСДД).
Иван Дашев е отлично познат в региона, тъй като винаги е живял и развивал бизнес в морската община. Той е съдружник в емблематичната семейна компания „Жанет“, която успешно развива мрежа от хипермаркети и супермаркети в различни градове на страната.
През последната година Дашев активно работеше с неправителствената организация „Напред Несебър“, с която се реализираха десетки инициативи в подкрепа на местната общност.
Самият Иван Дашев повежда и силната листа с кандидати за общински съветници, в която има представители на гражданското общество от целия регион. От партията регистрират и двама кандидати за кметове на населени места. Това са Росен Панайотов за село Кошарица и Златка Георгиева за село Оризаре.
Вижте пълната листа за общински съветници на БСДД:
1. ИВАН ДАШЕВ
2. ПЕТЪР ХРУСАФОВ
3. СТОЯН ЯНАКИЕВ
4. НИКОЛА ПЕЙКОВ
5. ИВАЙЛО ЛЯХОВИЧ
6. ИЛИЯНА САРЪЕВА
7. КАТЯ ВАНГЕЛОВА
8. ПЛАМЕН ПРОДАНОВ
9. КРАСИМИР КРЪСТЕВ
10. СТОЙКО СТОЯНОВ
11. ОГНЯН КИРКОВ
12. ДАНИЕЛ КОСТОВ
13. РОСЕН ПАНАЙОТОВ
14. ЗЛАТИНА СИМЕОНОВА
15. ЮЛИЯН ЗДРАВКОВ
16. ЗЛАТИНА БОЕВА
17. БОЖИДАР ОЛЧЕВ
18. ПЛАМЕН РАЙКОВ
19. ХРИСТО КАБАКОВ
20. СТОЯН ДИЧЕВ
21. МИЛАН ГАНЧЕВ
Tesla прекратява производството на Model S и Model X, за да освободи капацитет за роботи
Ето ги най-добрите пожарникари на Бургас (СНИМКИ)
Призрак на пътя: Младеж стряска шофьори с чаршаф и скафандър, приятелите му замерят колите с камъни
Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията
Мария Габриел е предложена за поста заместник генерален директор на ЮНЕСКО
Общински съветник от ПП-ДБ напусна групата и пристана на друга
Варна на косъм от криза с боклука след решение на ОбС
Незаконно сметище с трупове на животни откриха край Карлово
Таксиметровите услуги в България по-високи от февруари - арендата и тарифите растат
Цвеклото като важен елемент от здравословното хранене
Стартира пилотно разделно събиране на биоотпадъци в жк. "Меден рудник"
В търсене на служебен премиер: Прие ли омбудсманът Велислава Делчева да оглави временния кабинет
