×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Промяната в Бургас може да остане без кандидат за кмет. Нито Бачийски, нито Найденов са регистрирани (ОБНОВЕНА)


Промяната в Бургас може да остане без кандидат за кмет. Нито Бачийски, нито Найденов са регистрирани (ОБНОВЕНА)
Тези двама членове на Инициативния комитет на Димитър Найденов получиха телефонно обаждане и незабавно си тръгнаха от ОИК
26 Септември 2023, Вторник, 16:36 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, Снимка: Авторът

Нещо се случва в този момент, изглежда първоначалните планове ще се изменят сериозно

Коалицията „Продължаваме промяната”-Демократична България са на път да останат без кандидат за кмет на важната във всяко отношение община Бургас. 15 минути преди изтичането на крайния срок за внасяне на документите в Общинската избирателна комисия (ОИК), нито Константин Бачийски, който трябваше да излезе от името на мадатоносителя на ПППП - ППСЕК, нито Димитър Найденов - от Инициативен комитет, са се регистрирали за участие. Технически вече няма и време да се впишат двама кандидати до 17 часа.

Мистерията стана още по-голяма, след като двама от членовете на Инициативния комитет на Димитър Найденов дойдоха пред ОИК, заснехме ги, но те получиха обаждане по телефона, след което незабавно напуснаха тротоара пред Областна управа.

Мистерия с листата на Промяната в Бургас

В 16 ч. собствена листа с кандидати за общински съветници от своята партия ПП СЕК трябваше да регистрира Константин Бачийски. Пред сградата на Областна управа го чакаше Ангел Божидаров - бивш активист на ПП НФСБ, на когото било обещано да бъде кандидат за общински съветник. И той обаче получи телефонно обаждане отнякъде и си тръгна.

Найденов не отговаря на мобилния си телефон при наше позвъняване. Бачийски пък бе лаконичен в телефонния си разговор с наш репортер. „По-късно ще изпратя прессъобщение”, каза той.

Представителите на средствата за масово осведомяване за пръв път наблюдават подобен спектакъл в навечерието на местния вот.

Председателят на ИК на Димитър Найденов се появи във фоайето на Областна управа, където е базирана ОИК
в 16:45 ч.

Около 16:45 ч. репортерът на Флагман.бг видя, че председателят на ИК на Димитър Найденов - Милена Димитрова влиза в Областна управа, но не се качва по стълбите, за да влезе в ОИК, а стои в преддверието на сградата, разговаряйки през цялото време по телефона. Изглеждаше като постови. 

В 16:50 ч. все пак тя влезе в ОИК, базирана на партера, но не  предприе никакви действия, продължаваше да държи телефона си включен до ухото - очевидно в очакване на някакво разпореждане от някъде. 

До този момент е ясно, че както Бачийски, така и Найденов, са в столицата. В следващите 2 минути Димитрова прекрачи към председателя на ОИК Фани Семерджиева и заяви, че е дошла, за да регистрира като кандидат за кмет Димитър Найденов.  

Минута след това в ОИК влетя цяло "ято" от мъже в бяло. Кои са те и какво правят в последните възможни 5 минути, очаквайте след малко. 

Очаквайте подробности!

 




Тервел ИЛИЕВ Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" 31/07/2025, Четвъртък 21:04 0
16
Коментара по темата
16.
А пресконференция на СЕК ще отразите ли ?
26.09.2023 17:55:01
5
9
И Бачийски, и Дървото, и Табаков, и Йордан Георгиев всички играят за Димитър Николов. След като изберат Николов на първият тур, всички гореизброени ще се наредят с копанка пред софрата на Герб за подаянието. Сто пъти ви го казах, избирайте читави и можещи съветници и кметове, боклуци бол на Братово.
15.
До 7
26.09.2023 17:37:42
20
7
Николов, освен 5 ти, заслужава и 6 мандат. Не знам въобще какви карикатури, които искат да променяли Бургас. Ми даси покажат какво са променили без да са на власт-с разработена идея,с нещо бе, с еднокошче за боклук да са сложили пред входа. Палячовци
14.
да бе
26.09.2023 17:34:53
1
13
"До този момент е ясно, че както Бачийски, така и Найденов, са в столицата." дрън дрън че дрън . Бачийски преди малко го видях долу до гарата
13.
*********
26.09.2023 17:20:04
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
12.
До 10
26.09.2023 17:18:19
3
33
Щото чичо Кмет цъфнахме и вързахме. Половината град се изсели в София , анцуга стана национална носия и направихме библиотека
11.
Ха ха
26.09.2023 17:17:48
2
23
Митя ще черпи скоро за първият милярд....
10.
Дааааа
26.09.2023 17:15:52
6
11
Идеално, тези и двамата когато и да ги избеси човек, винаги е късно
9.
*********
26.09.2023 17:10:03
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
8.
Гошо
26.09.2023 16:58:25
4
22
Баси - как станаха за смях на всички. То още с двамата кандидати станаха за смях, ама това вече е направо връх!
7.
7887
26.09.2023 16:57:03
2
30
Пътя на кмета,който уж нямаше повече да се кандидатира,вече е разчистен! хаха
6.
Evstati
26.09.2023 16:56:59
1
13
Баце се отказа от София, но си запазва Бургас, избирателя да го издоха
5.
Бургас
26.09.2023 16:53:24
7
22
И двамата са бити карти. Бачийски и работа в парламента няма, само пълнеж.
4.
Гошо
26.09.2023 16:53:10
2
22
Скандалът се разраства. Май от местната структура отказаха да участват в мръсните им договорки с гербавите и искат да покажат на всички как ПП са подараили Бургас на тиквата
3.
Хахахахаха
26.09.2023 16:52:17
0
12
Хахахахаха, мъкаааааа!
2.
Айде
26.09.2023 16:51:31
12
23
Димитър Найденов да ходи да се регистрира веднага. Какви са тея глупости ?! Коцето Бачийски е неизбираем!
1.
Ха ха ха...
26.09.2023 16:49:54
2
14
Пак ли...тия са направо...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Нефтохимик" договори клубен автобус "Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пламъците били високи 2-3 метра, но и това не смутило храбрите огнеборци от Сливен, на които 78-годишният Кольо дължи живота си Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Те идат организирано, за да излъжат, че зад тях има хиляди учители и стотици хиляди родители, а на протестите им се събират все по 72 души, каза той След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо Привлече ме като магнит и не можех да се измъкна, разказва момичето, което живее втори живот след токовия удар  Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Времето от утре ще е прекрасно за плаж, но подводното течение от днес копае опасни ями Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Люк Еванс снима тайна продукция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Извършена е сложна хирургическата интервенция за стабилизиране на гръбнака Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Актьорът бе осъден на 18 месеца затвор
Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Символичен финал на една политическа илюзия, родена с лозунги за морал и прозрачност, но приключваща със схеми, арести и корупционни обвинения Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Повече подробности за сделката ще бъдат дадени едва когато има повече яснота, уточняват от дружеството. НИС управлява мрежа от 22 бензиностанции в България, които оперират у нас под марката "Газпром“ С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката В интервюто за "Сънди таймс", което е един от редките й разговори с медии, тя казва, че не би пожелала и на най-злия си враг да изпита чувството да си беден и да живееш на месечните социални помощи Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори