×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Central Park Бургас предефинира начина на живот и стила на работа в модерна градска среда


Central Park Бургас предефинира начина на живот и стила на работа в модерна градска среда
Условията, които предлагат co-working пространствата, бизнес сградата и дигиталният хъб в комплекса бяха представени пред потенциални международни партньори
26 Септември 2023, Вторник, 21:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Комплексът бе отличен с награда "Сграда на годината 2022" и бе единственият отличен проект в категорията „бизнес“ извън рамките на София

Бургас е на прага на революционна трансформация с откриването на мултифункционален комплекс Central Park Бургас, който обещава да предефинира градския начин на живот и работната среда. Амбициозният комплекс безпроблемно съчетава търговски зони, co-working пространства, офис сграда от най-висок клас и жилищни сгради, поставяйки началото на следваща ера на удобство и иновации както за живеещите и работещите в града, така и за приходящите. Посещение и презентация на възможностите на Central Park Бургас за бъдещи бизнес колаборации бе направена пред 14 български и международни клъстерни организации, както и потенциални партньори от Азербайджан, Чехия, Косово, Литва, Румъния, Сърбия, Словения и Испания. Сред гостите по време на представянето на комплекса бяха Марек Прзеор, ръководител на екип „Клъстерна политика“, DG GROW, Европейска комисия, Антонио Ново, президент на Европейския клъстерен алианс и Мануела Милица Граф, Клъстерни културни маршрути, Сърбия.  

Кметът Димитър Николов представи на официалните гости визията на Община Бургас за кръгова икономика. Ректорът на Бургаски свободен университет проф. Милен Балтов и зам. ректорът на Университет "Проф. д-р Асен Златаров"  - проф. Сотир Сотиров, обмениха идеи с Марек Прзеор, ръководител на екип „Клъстерна политика“, DG GROW, Европейска комисия

Изчерпателност на всички видове услуги, без нуждата от допълнителна логистика е един от стремежите на инвеститорите. Комплексът и неговите модерни бизнес пространства вече са дом и среда за развитие на дигитален хъб, на ICT Клъстер Бургас, както и на световна технологична и водеща обучителна компания. В строителството са внедрени най-модерни цифрови и IT решения, като не е допуснат нито един компромис. Central Park отговаря на най-високите световни стандарти. Използвани са всички средства за ограничение на въглеродните емисии, както и подходи за възобновяема енергия и пасивни технологии за осветление, отопление и охлаждане.

Co-working пространството, което се намира в новия многофункционален комплекс в Бургас, е проектирано в най-модерните световни тенденции в тази област. Разположено на 4 500 кв. м. площ, на етаж 2, високите тавани и панорамни прозорци разгръщат топъл декор, набор от удобства за обитателите и обещанието на инвеститорите за социална среда и работно място, носещо вдъхновение и комфорт без излишни усложнения. Гъвкавите пространства, подходящи за офиси и срещи в различни формати, просторни общи помещения, интерактивни дъски, всички условия за работа на виртуални екипи и дистанционно обучение, се допълват от три големи зали: амфитеатрална и две конферентни за по 100 души. Тези условия правят co-working зоната на Central Park подходяща за всякакъв вид събития, обучения и конференции при клиентски ориентирана ценова политика. Нова концепция за социално и гъвкаво работно пространство, която включва и подходяща среда за образование и квалификация, може да бъде използвана и за програми на университети. Модерното co-working пространството осигурява продуктивна среда за млади и енергични специалисти, които търсят почти невъзможното съчетание от място за обучение, работа и вдъхновение.

Комплекс Central Park Бургас е от стратегическо значение за региона, но заема и водещо място сред цялостната модерна концепция за бизнес и жилищни имоти в страната. Оптимизирани бизнес пространства, които доставят всичко необходимо за ефективност на работния процес, в съчетание с паркова, градска среда и изгледи към морето. Освен обширно co-working пространство, Central Park успява да изпълни всички изисквания за модерна екосистема: 5 жилищни сгради с над 950 функционални апартаменти, 1 бизнес сграда на 9 етажа, с гъвкави офис пространства по 1 450 кв. м. на всеки етаж, обслужвани от 4 бързи и енергоефективни асансьора, 1 850 подземни паркоместа на 2 нива, заведения – ресторант, сладкарница, ирландски пъб, уиски бар, както и steak house, търговски обекти с премиални фешън марки, фитнес. 

Да работиш и живееш на едно място е концепция заложена още с първата копка на Central Park Бургас, а на последната миля преди цялостната му реализация е видно, че е постигнат балансиран микс от офиси, жилища, retail зони, подземен паркинг, бизнес инкубатор и co-working зони с възможност за създаване на подходяща среда за концентрация и обучение на кадри. Очаква се Акт 16 да бъде получен до края на 2023 г.

Стратегически за региона на Бургас, комплексът Central Park бе отличен от Градът Медия Груп със специална Сграда на годината 2022 в категорията „Бизнес сгради“. 


В категории: Бургас , Бизнес


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
България Всички новини
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Новият управител представи пред Общинския съвет стратегия за скрининг, дигитално проследяване, геномика, изкуствен интелект и привличане на млади специалисти За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас Димитър Николов обяви, че ремонтите вече струват повече от закупуването на нов макет, но Общината няма да се откаже от съоръженията Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси Иво Баев: 60-те хил. евро за филма за Стоичков са капка в морето спрямо ползите, които ще получи Бургас Иво Баев: 60-те хил. евро за филма за Стоичков са капка в морето спрямо ползите, които ще получи Бургас Филмовият екип пристига за снимки край морето през следващите седмици, а очакваните приходи за местния бизнес ще надхвърлят инвестицията стократно Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори