Мира Добрева вече си е вкъщи
Водещата благодари за подкрепата в специално
Тя е в домашна среда и се наслаждава, колкото е възможно по-пълноценно, на втория си живот извън болничната обстановка. В специално видео Мира Добрева благодари на своите близки и последователи както за добрата енергия, така и за пожеланията за бързо оздравяване.
Специални благодарности явно заслужиха и лекарите, които са се погрижили за нея. Цитирайки имената им, водещата ги нарича свои спасители, тъй като са могли да свършат работата си прекрасно. И макар най-лошото да е преминало, последиците от операцията и последвалата медикаментозна кома вероятно все още ще се преодоляват напред във времето.
Внимание предизвиква фактът, че е доста изморена и изтощена, и както се казва, едва говори. Доколко се чувства истински добре, е деликатна тема. Все пак заради изписването ѝ се предполага, че ще се закрепи съвсем в домашна обстановка. Преди дни се разбра, че Мира Добрева е претърпяла спешна операция. Възникналите усложнения са довели до необходимост да бъде поставена в изкуствена кома. В крайна сметка първото ѝ живо включване след престоя в болницата носи знак на благодарност и към екипа на Спешна помощ. По думите ѝ този път, слава богу, те са били на мястото съвсем навреме и затова отгоре ѝ не са ѝ се стоварили далеч по-лоши неща.
Източник: show.blitz.bg
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
