Мира Добрева вече си е вкъщи
Водещата благодари за подкрепата в специално
Тя е в домашна среда и се наслаждава, колкото е възможно по-пълноценно, на втория си живот извън болничната обстановка. В специално видео Мира Добрева благодари на своите близки и последователи както за добрата енергия, така и за пожеланията за бързо оздравяване.
Специални благодарности явно заслужиха и лекарите, които са се погрижили за нея. Цитирайки имената им, водещата ги нарича свои спасители, тъй като са могли да свършат работата си прекрасно. И макар най-лошото да е преминало, последиците от операцията и последвалата медикаментозна кома вероятно все още ще се преодоляват напред във времето.
Внимание предизвиква фактът, че е доста изморена и изтощена, и както се казва, едва говори. Доколко се чувства истински добре, е деликатна тема. Все пак заради изписването ѝ се предполага, че ще се закрепи съвсем в домашна обстановка. Преди дни се разбра, че Мира Добрева е претърпяла спешна операция. Възникналите усложнения са довели до необходимост да бъде поставена в изкуствена кома. В крайна сметка първото ѝ живо включване след престоя в болницата носи знак на благодарност и към екипа на Спешна помощ. По думите ѝ този път, слава богу, те са били на мястото съвсем навреме и затова отгоре ѝ не са ѝ се стоварили далеч по-лоши неща.
Източник: show.blitz.bg
Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
