Сайт прави медийна звезда бодигарда на Меси с папарашки снимки от ежедневието и на двамата
Ясин Чеуко получава 230 000 евро на месец за да пази Лионел Меси
Ясин Чеуко стана известен за една нощ по света, след като Интер Маями го нае да пази Лионел Меси. Чеуко няколко пъти попада в светлините на прожекторите заради начина, по който се грижи за Меси, а медиите съобщават, че той получава 230 000 евро на месец за тази работа.
Бившият войник от американската армия и от време на време ММА боец може да стане още по-богат, тъй като е получил предложение от сайт за възрастни да публикува фото и видео материали срещу 25 000 евро на месец. - Станахте сензация като бодигард на Меси.
Видеоклиповете, на които бягате на страничната линия на стадиона, имат милиони гледания и светът започва да Ви иска. Бих искал да Ви наема като „посланик на бойните изкуства“ за моя уебсайт. Ще трябва да публикувате уроци, предназначени да образоват обществеността за самозащита, написа собственикът на сайта Майк Форд в социалните медии към офертата си за работа, добавяйки:
- Можете да публикувате снимки или клипове от тренировка или дори от ежедневието с Меси. Много хора биха се радвали да ви видят да тренирате във фитнеса. Моля, отговорете възможно най-скоро, искам да Ви наема спешно.
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година, при 13 от 38 случая се стигна до операция
Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа
Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“
Майката на Ангел Рангелов след побоя над непалци: Живея в кошмар, тази компания е като секта
Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим
Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора
Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове
100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал
Царево посреща Пристан на спасение с Маргарита Хранова, Кварто квартет и православни песнопения
Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"
