Почина босът на сицилианската мафия
Месина Денаро бе осъден на доживотен затвор за ролята си в серия от зловещи убийства и взривявания на коли бомби
Босът на Коза Ностра Месина Денаро, който излежаваше присъда в затвора е починал, съобщава БНТ.
Денаро страдаше от рак и преди няколко дни е изпаднал в кома. След 30-годишно преследване, кръстникът на сицилианската мафия беше арестуван през януари. Той беше задържан в болница в Палермо.
Месина Денаро беше осъден задочно на доживотен затвор за ролята си в серия от зловещи убийства и взривявания на коли бомби в Италия. Той беше обвинен и за убийството през 1992 година на прокурора Джовани Фалконе.
Полицаите заловиха след гонка шофьор-нарушител с 32 акта
Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион
Аларма за планетарна катастрофа! Мощен Ел Ниньо се събуди в океана, чакат ни невиждани аномалии
Румен Радев отсече в парламента: Слагаме вето на санкциите срещу Русия, таен швейцарски запор за малко да блокира петрола ни
Специално музикално пътешествие в Созопол
Жега, но и условия за бури в България
Роналдо бележи за обрат на Световното, Гришо възхити на Уимбълдън
Дневен хороскоп за 3 юли 2026: Лъвът омагьосва с чар, а Рибите получават силна духовна подкрепа
Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора
Дете задигна пикап и прегази до смърт 9 будистки монаси
Полицаи се извиняват за слабо разследване на смъртта на тийнейджър
Извънредно! Полицията в Созопол с нов рекорд, иззе близо половин тон райски газ

А жената на героя на Брус Уилис в Умирай трудно не беше ли Дженаро?