Откриха бюст-паметник на Васил Левски в с. Трояново
Кметът на Общината Жельо Вардунски и кметът на с. Трояново Димитър Николов се обединиха в словото си с примера Апостола, който ни вдъхновява и обединява и днес
С тържествен водосвет, отслужен от отец Серафим, бе открит бюст-паметникът на Апостола на свободата Васил Иванов Кунчев в каменското село Трояново. Той е изграден и със средства на частни дарители. Тържествената част продължи с поднасяне на венци и поетична програма от децата към местното читалище.
Кметът на Общината Жельо Вардунски и кметът на с. Трояново Димитър Николов се обединиха в словото си с примера Апостола, който ни вдъхновява и обединява и днес.
На събитието присъстваха още председателят на ОбС Камено Радослав Балтаджиев, собственикът на първата частна болница д-р Зияд Ел Масри и общественици.
.jpg)

.jpg)
Жените, родени през тези 3 месеца, са благословени с естествен чар
Емрах Стораро призна: Баща ми не ми е купил книжката, скъсаха ме 5 пъти на листовките
Нови правила за профилактика на вътреболничните инфекции
Николета Лозанова остана без рожден ден, заради критичното състояние на Боби Михайлов
Автентична 140-годишна рецепта за селски хляб с божествено хрупкава коричка
ПП-ДБ поиска оставката на кмета на Пловдив
Чудесен постен кекс с газирана вода – пухкав, ароматен и идеален за пости
Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище
Затварят за два часа кръговото кръстовище на летището в посока Бургас
Родените в тези 4 месеца са особено успешни в бизнеса
Филипинки дундуркат децата на Камелия
