Това бе най-чаканата светска сватба в България
Двойката се разписа с традиционен църковен ритуал, като силно впечатление на мнозинството направи ударното деколте на булката, току пред очите на свещеника
Златка Райкова и нейният любим Карен Хачатрян направиха най-важната стъпка в живота си. Вчера се състоя сватбата им, която събра много гости и приятели. Тържеството бе подготвяно месеци наред, а съвсем наскоро премина и моминското парти на блондинката.
Двойката се разписа с традиционен църковен ритуал, като силно впечатление на мнозинството направи ударното деколте на булката, току пред очите на свещеника. Независимо от слабостта си към разголените тоалети, все пак Райкова спази традицията и се премени в елегантна бяла рокля. Стилни ръкавици скриваха ръцете ѝ и дори бижутата и халката се разположиха удобно върху тях.
Самата Златка сподели редица кадри в своя инстаграм профил. Наред със свещите и короните по време на венчавката в църквата навън младоженците успяха да пуснат и бели гълъби от ръцете си.

Карен, от своя страна, бе пременен в стилен черен костюм и на практика и двамата се разписаха с тоалети съвсем по традиция.Връзката им изключително бързо стана сериозна и макар сватбата да дойде след детето, все пак и тя дойде на дневен ред. На тържеството вероятно са присъствали всички техни близки и приятели. И двамата са популярни личности и вероятно не биха си и помислили да минат със скормно тържество. Да им е честито!
Берое сложи край на доминацията на "тигрите" на Бойко Борисов
Масов бой на улицата, много задържани и ранени
Домашна мусака с кайма и картофи
Лесен начин за почистване на загоряла тенджера
Извадиха тялото на втора румънка изпод развалините на срутена сграда в Германия, българин все още се издирва
Младеж потроши колата на баща пред очите на дъщеря му
Баровец олекна с часовник за 1 милион евро
Горящ автомобил по пътя София-Варна, образуваха се километрични тапи
Пухкава домашна баница със сирене - лесна рецепта
Масов бой на улицата, много задържани и ранени
21/05/2026, Четвъртък 19:50
1
Берое сложи край на доминацията на "тигрите" на Бойко Борисов
21/05/2026, Четвъртък 19:35
0
Рокада след скандала с Ася Панджерова, Радев назначи двама заместник-министри
Пребиха млад фен на ЦСКА
21/05/2026, Четвъртък 18:30
2
Новият лидер на Унгария Мадяр: Целият ЕС ще се върне към руски газ

Mladojeneca s mnogo badjanaci