×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бойко Борисов обяви кандидат-кмета на Пловдив, но още мълчи за София


Бойко Борисов обяви кандидат-кмета на Пловдив, но още мълчи за София
Досегашният кмет на "Тракия" Костадин Димитров ще се бори за кметския стол на Града под тепетата
24 Септември 2023, Неделя, 10:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Лидерът на ГЕРБ се скара на журналисти, които искаха да разберат дали Антон Хекимян ще е кандидатът за столицата

Костадин Димитров, досегашният кмет на "Тракия", е кандидатът за кмет на Пловдив на ГЕРБ. Това съобщи преди минути лидерът на партията Бойко Борисов на брифинг в Града под тепетата.

"Гарантирам, че при едни добри резултати това, че участваме в сглобката, ще ни даде възможност максимум да оказваме влияние и да помагаме на град Пловдив, общината има нужда от дофинансиране, особено след ротацията", заяви Борисов и допълни, че ГЕРБ-СДС ще подкрепи кандидати на ПП-ДБ на балотаж, където те стигат до втори тур.

Лидерърът на партията се скара на журналисти, които искаха да разберат кого ще издигне за битката за кметския стол в София.

"Ще съобщя кандидата за кмет на София, когато си отида в столицата, не е редно да го съобщя в Пловдив", подчерта Борисов. 

Днес със сигурност няма да се обяви кандидатът за София, но по неофициална информация това е журналистът Антон Хекимян, който вчера изненадващо обяви, че напуска bTV.

Представени бяха и кандидатите за районни кметове, както и листите на партията за общински съветници в града.

Припомняме, че в последните дни имената на кандидатите на ГЕРБ за София и Пловдив не бяха обявени публично, въпреки че лидерът на партията бе питан няколко пъти, но той отказваше да ги обяви, както това направи много по-рано с останалите по-големи градове в страната.

На днешната пресконференция присъстваха и доскорошният областен председател на ГЕРБ - Пловдив град Иван Тотев и сегашният Димитър Колев. Сред участниците бяха и други известни представители на местната структура в Пловдив, настоящи районни кметове, общински съветници, заместник-кметове, народни представители.

На място бе и независимият общински съветник Слави Георгиев, който е под номер 9 в листата на ГЕРБ от гражданска квота. Още с пристигането си Борисов се поздрави с Костадин Димитров и Иван Тотев.

Костадин ДИМИТРОВ е роден на 5 юни 1975 г. в Пловдив. Завършил е математика в ПУ “Паисий Хилендарски”. Работил е в частния сектор. Вицепрезидент е на Българската федерация по таекуон-до ITF. Дългогодишен треньор и спортист.

Бил е шест месеца зам.-кмет на район “Централен”, а от ноември 2011 г. е кмет на “Тракия”. На местните избори през есента на 2019 година спечели трети мандат на първи тур. Семеен, с две деца.

Ето какво казва Димитров:

Радвам се, че съм допринесъл за прекрасните взаимоотношения между жителите на „Тракия“ и съм помогнал да се случи магията на добросъседството
Насочихме усилията си тази година в микрорайон А7 – асфалтирахме улици, изградихме нови тротоари, паркинги и алеи пред блокове №№.96, 84,82
Направихме уникално игрище за баскетбол, футбол и хандбал до бл. 217, изгражда се нова детска градина до бл. 126
Фестивалите в парковете „Лаута“ и „2019“ се превръщат в традиция, създадохме инициативата „Пейка с послание“ и вече са монтирани над 400 пейки с уникални текстове в района
Засадихме близо 500 дръвчета в парк „Кан Крум“, а нова детска площадка с най-големия въжен тролей събира много малчугани
2023-а е знакова за района и ще организираме поредица от събития под мотото „50 години „Тракия“, започваме още в понеделник със среща с Христо Стоичков
Реката, тепетата, Пощата са само част от проблемите в Пловдив, които трябва да бъдат решени
 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Флагман.БГ Журналистка влиза в "Ергенът" Журналистка влиза в "Ергенът" 16/02/2026, Понеделник 22:00 1
Тервел ИЛИЕВ Марк Антъни ще става баща за осми път Марк Антъни ще става баща за осми път 16/02/2026, Понеделник 21:24 0
Тервел ИЛИЕВ Най-несправедливата глоба в историята? Най-несправедливата глоба в историята? 16/02/2026, Понеделник 21:03 0
Тервел ИЛИЕВ Почина звезда на съветското кино Почина звезда на съветското кино 16/02/2026, Понеделник 20:40 3
Тервел ИЛИЕВ Големи промени в правилата на волейбола Големи промени в правилата на волейбола 16/02/2026, Понеделник 20:24 0
Тервел ИЛИЕВ Шефка в световния биатлон похвали Лора Христова Шефка в световния биатлон похвали Лора Христова 16/02/2026, Понеделник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Жители на Сърница са бесни, поставиха ултиматум Жители на Сърница са бесни, поставиха ултиматум 16/02/2026, Понеделник 19:18 3
8
Коментара по темата
8.
Истината
24.09.2023 15:15:06
1
3
боко, съзнателно Не посочва името на кандидата, защото е корумпиран като него!
Ако обществеността разбере името му, ще има време до изборите да разкрият престъпните му деяния!
Основни принципи на боко при избор на хората са: - престъпления, кражби и лъжи!
7.
boko MutroF
24.09.2023 15:10:22
1
3
Като се върна в Софето ша посоча кой ша бъде!
ГЕП е моя партия, депутатите от ГЕП са мои депутати, членовете на ГЕП са мои членове и ще правя каквото ми скимне!
Дори ако ми скимне и Магаре ще сложа за кмет и моите Поданици са длъжни да го изберат...
Иначе Аут от ГЕП!
Аз съм Всичко в ГЕП!
6.
ХХХ
24.09.2023 14:53:50
1
5
Хората слепи ли са да не видят, че това е просто една обикновена мутра??
5.
.....
24.09.2023 13:45:01
2
3
Най големият мръсник в историята на България .
4.
392
24.09.2023 11:21:03
6
19
Патронът на "Продължаваме Промяната" е бил Радев.
Сега най-подходящият "приемен родител" е Борисов. Бащата на коалицията е лидерът на ГЕРБ, той се държи с партньорите си като с деца, които трябва да се учат, наставлява ги и понякога ги пошляпва.
Има силен копнеж към мощна патриархална фигура тип Орбан и Бойко напълно покрива този копнеж!
3.
292
24.09.2023 11:14:46
26
10
Тарикатът пак играе номера, които според него са тънки. Пусна вчера партенката за Хекимянчо и днес като видя, че всичко живо му се подиграва за избора на поредното му магаре, пусна арменчето по пързалката. Ама оня му се вързал, че ще му връща, дето е натискал новинарите да му покриват простотиите и сега остава на сухо, негов си проблем. Да ходи у лево и да се спасява щом е такъв балък. Ако ще да се оплаче на арменския поп.
2.
Кирил Петков обикновено лъже
24.09.2023 11:08:57
6
25
А такива пендели като №1 повтарят лъжите му, ха дано, ама надали да станат действителност!
Мокри мечти на извратени и зависими същества!
1.
затворник
24.09.2023 10:59:31
35
18
Тази мутра, докога ще бъде на свобода. Затвор и конфискация на имуществото му. Докога ще спим. Излизайте на площада.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
След шестте жертви в Петрохан: Бележка на Калушев за секс повдига нови въпроси След шестте жертви в Петрохан: Бележка на Калушев за секс повдига нови въпроси Текстът съдържа религиозни и сексуални внушения и се анализира като част от доказателствата по случая  Как култов ресторант на Созопол влезе в окото на политическата буря. Има ли кражба на ток? Как култов ресторант на Созопол влезе в окото на политическата буря. Има ли кражба на ток? Губеров обяви току-що, че ще съди всички, които замесват името му в инсценировка и разпространи становище Петима арестувани след палежа в Бистрица, кметът бил заплашван Петима арестувани след палежа в Бистрица, кметът бил заплашван Четирима от тях имат и други криминални прояви, каза главен комисар Любомир Николов Психиатър заговори за безсмъртие: Екстремистите от „Петрохан“ са пазели тайна от висш порядък Психиатър заговори за безсмъртие: Екстремистите от „Петрохан“ са пазели тайна от висш порядък Когато са намесени службите, няма как да няма злоупотреба, т.е. тази общност е компрометирана тежко, каза той Бащата на Валери Андреев: Вярвам на сина си, Калушев е манипулатор Бащата на Валери Андреев: Вярвам на сина си, Калушев е манипулатор Бащата твърди, че синът му е бил манипулиран и сексуално насилван от Ивайло Калушев, а семейството – финансово източвано Бащата на Николай Златков ходил в Мексико, след като чул за сектата, Калушев едва не го изгонил Бащата на Николай Златков ходил в Мексико, след като чул за сектата, Калушев едва не го изгонил На въпросите кой плаща, откъде са парите за този имот и кой му дава право да държи малолетни деца, безчувствено ми бе отговорено, че не е моя работа, добавя той Адвокатът на Никола Бургазлиев: Преекспонира се един случай на ПТП Адвокатът на Никола Бургазлиев: Преекспонира се един случай на ПТП Въобще няма да обсъждам действията на държавното обвинение до момента - те ще бъдат обект на обсъждане в съдебна фаза Слънчево затъмнение на 17 февруари 2026: Големи промени за всички зодии Слънчево затъмнение на 17 февруари 2026: Големи промени за всички зодии Астралната конфигурация е белязана от динамичен аспект между Новолунието във Водолей и Уран в Телец Бургаският спец Димитър Димитров напусна Ботев и май се пенсионира Бургаският спец Димитър Димитров напусна Ботев и май се пенсионира Още при заставането начело на канарчетата, Херо заяви, че това ще е последният клуб в кариерата му Презервативи и боклуци край стадион: Футболен клуб заплаши да публикува записи на прелюбодейци Презервативи и боклуци край стадион: Футболен клуб заплаши да публикува записи на прелюбодейци Клубът уверява, че на наличните кадри ясно се различават автомобилните номера и лицата на хората, посещавали района в късните часове
Легендата от „Кръстникът“ и „Апокалипсис сега“ Робърт Дювал почина на 95 Легендата от „Кръстникът“ и „Апокалипсис сега“ Робърт Дювал почина на 95 Носителят на "Оскар" и седемкратен номиниран оставя след себе си десетки силни роли и влияние върху новата вълна в Холивуд САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария Марко Рубио заяви в Будапеща, че Доналд Тръмп желае победа на унгарския премиер на изборите на 12 април Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Янина Хетих-Валц и Ванеса Фойгт са имали краткотрайни здравословни проблеми, които са повлияли на старта им в спринта Обрат при цената на златото Обрат при цената на златото Анализатори отчитат временна корекция, но интересът към благородния метал остава висок ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис Дейна Шепърд получи 45 години затвор след признание за изнасилването и убийството на 19-годишната Кармен Ван Хъс Британци в чужбина обмислят отказ от гражданство заради нови паспортни правила Британци в чужбина обмислят отказ от гражданство заради нови паспортни правила От 25 февруари хората с двойно гражданство ще влизат в Обединеното кралство само с британски паспорт Киев и Москва започват нов кръг преговори в Женева с участие на САЩ Киев и Москва започват нов кръг преговори в Женева с участие на САЩ Вашингтон поставя неофициален срок до юни 2026 г. за финално мирно споразумение Циклонът "Ориана" срути "Арката на любовта" в Пулия Циклонът "Ориана" срути "Арката на любовта" в Пулия „Арката на любовта“ беше известен туристически обект и привличаше посетители, търсещи перфектния декор за снимки и селфита Речта на Марко Рубио, за която всички говорят: Край на илюзиите за „глобалния ред“ Речта на Марко Рубио, за която всички говорят: Край на илюзиите за „глобалния ред“ Американският държавен секретар атакува „глупавата идея“ за свят без граници, настоя за контрол над миграцията и призова за реиндустриализация на Запада Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Десето място на голямата шанца в Предацо е най-доброто олимпийско класиране в историята на българските ски скокове
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Виктор Орбан май мисли само как да се угоява. Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят: - Вчера гледах много хубав любовен филм и плаках! - Между две жени ли? - Не! - Между двама мъже? - Неее! - Тройка? - Не! Между мъж и жена. - Ооо, ама ти си гледала исторически филм!? Виц на деня Виц на деня - Дядо, какво е политика?
- Това е все едно да ти дам бонбон за да забравиш, че съм ти обещал колело!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки човек греши, мъдрият си го признава.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори