Тази милионерска съпруга отиде на фризьор с шорти за $1320
Светлана е маркова дори на фризьор
Светлана Гущерова сигурно струва колкото един от Майбасите, паркирани в двора на дома й. Блондинката се появи с шорти на "Луи Вюитон", които в официалния сайт на френската лукозна модна къща се харчат срещу "скромната" цена от 1320 долара. Късите гащета, брандирани с логото LV, са от колекция пролет/лято 2022 г. и са от коприна.
С марковите шорти Гущерова се е отбила през фризьорката си Фифи и гримьора Цецо Андреев, стана ясно от негова публикация в инстаграм. Двамата по всяка вероятност са се погрижили за визията й за моминското парти на Златка Райкова миналата седмица.
Светлана не за пръв път демонстрира, че в гардероба й не попадат случайни марки. Милионерската съпруга предпочита предимно облеклата на "Луи Вюитон" и "Шанел".
Готви се сделка между Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид
Барселона подготвя трансферен удар с крило на ПСЖ
Крокодил нападна турист в къмпинг, мъжът показа огромна жажда за живот
Поздрави от Острова за Димитър Бербатов
Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама
Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола
Ивет Горанова с пламенни думи след изборите
Карлос Насар гледа към световен рекорд в двубоя
Кейти Пери се шегува, след обвинението, че е насилила жена
Крехката Илияна в основата на взривоопасен триъгълник в "Ергенът"
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк
