При спецоперация: Откриха нива с голямо количество марихуана
Арестуван е 25-годишен софиянец.
Откриха голямо количество марихуана при специализираната полицейска операция на територията на Елин Пелин, съобщиха от МВР. В района на село Желява е открита нива със засадени 79 растения от вида на конопа, достигнали различна височина.
Действията по разследването продължили на територията на София, където е локализиран и задържан 25-годишен мъж. Според данните до момента, той е полагал грижи за растенията.
При претърсване в дома му в столицата криминалистите иззели около 50 грама суха тревна маса, бучка бяло прахообразно вещество и 22 000 лева. Последвали процесуални действия и в имот, собственост на неговата баба в с. Желява. Там са открити стъклен буркан с вместимост около 1,5 литра, съдържащ суха тревна маса и семена за посев, дали характерната реакция на канабис, торове, електрона везна и 2 радиостанции. От превозно средство, собственост на задържания, паркирано пред имота в селото, са иззети бидони за вода и други вещи, ползвани за отглеждането на растенията.
По случая е започнато разследване. Работата по случая продължава под надзора на прокуратурата.
Двама младежи от Поморие са сред десетте от цялата страна, заслужили престижната стипендия „Буров“
След руските удари Киев изпадна в колапс - супермаркети и обществен транспорт в хаос
Поморие отбеляза 148 години от рождението на Яворов
Нека покажем, че Бургас умее да бъде единен и да помогнем на малката Марая да пребори рака
КЗП глоби с 50 бона евро мобилен оператор заради спиране на услуги към изрязден клиент
Защо гърците смятат вторник 13-и за фатален ден
Сладките, които бяха хит на всяко тържество: Автентични Прасковки по рецептата на баба
Здравко от Ритон проходи с патерици и започва възстановяване след тежък инцидент
Apple обяви кога ще пусне първия си сгъваем смартфон
Лекарите в Дрезден подобриха състоянието на Любо Пенев
Филипа към ергена Йовица: Спах с друг, ама хич да не ти пука
