Застреляният Светльо и аверите му вилнеят с бухалки в София (ВИДЕО)
На кадрите и Светльо Младенов, Габриел и Траян са с качулки
С две палки бандата на Светльо Младенов заплашва младеж, че ще го набие, а след това го обира. Действието се разиграва на столична спирка. 24 часа публикува клип от инцидента.
На видеото се вижда как бандитите издебват чакащия на спирка Кристиян. След това първо един от тях го доближава, а другите двама стоят наблизо. Двама са с палки - този до жертвата, и младеж, който дори размахва своето оръжие за заплаха.
На кадрите и Светльо Младенов, Габриел и Траян са с качулки. Грабежът е от миналата седмица. Бандата е обвинена за него, както и за още 2 нападения. Именно при последното, в нощта срещу понеделник, след като удариха с палка момиче по главата, Младенов бе застрелян. Той тръгнал да бяга, бил предупреден 4 пъти, че ще се стреля, имало и 2 изстрела във въздуха. Светльо обаче не спрял.
Финансовото напрежение отслабва: 3 зодии отварят нова страница през септември
Панелките и ЕПК блоквоете отварят нова ниша за имотния пазар
Гърция с 4,9 млн. туристи през юни, но всеки харчи по-малко
Поредно отлично представяне в Македония за Яхт клуб Черноморец Бургас и България
Света Анастасия се превръща в „Остров на хвърчилата“ на 28 август
Николай Димитров: В Несебър обновяване образователната инфраструктура и създаваме по-добри условия за децата
Детска градина от бъдещето: новият корпус на „Ален мак“ в Сарафово ще бъде с интелигентно управление в реално време
23-годишен посече баща си с брадва в Берковица, мъжът е в болница
Небето се отвори над София: Градушка като орех, потопени улици и десетки паднали дървета
Трима българи срещу над 20 грузинци: Масов бой избухна край Кавала
Първият учебен ден поскъпна с до 40%: Трябват поне 300 евро за един ученик
Касова бележка от Гърция подпали мрежата: 78,30 евро за морска вечеря с огромни порции
