Някога тя блестеше със своята прелест, но днес е развалина
Красивата навремето моделка Кейт Мос пуши като комин
Някога Кейт Мос блестеше със своята прелест, но сега, макар че е едва на 49 години, изглежда като развалина. Най-големият порок на манекенката остава пушенето и наскоро тя заяви, че е сменила цигарите с бездимни, което не ги прави здравословни, разбира се.
Кейт Мос сама се хвали, че пуши от 15-годишна и в пика на кариерата си е стигала до три кутии цигари на ден. Всеки е наясно, че цигарите увреждат дробовете и сърцето, но те поразяват кожата, както и състоянието на косата и ноктите. Кейт е ужасен пример в това отношение – съсухрено лице като на бабичка, оредяла изтощена коса и никакъв блясък в очите.
Всъщност пушенето не е бил толкова голям порок навремето за Кейт, която се впускаше в алкохолни оргии и употребяваше какви ли не наркотици. От дрогата обаче тя се изчисти преди 20-ина години, но от пушенето не успя.
Моделката дори създаде свой собствен бранд за здравословен живот на име „Космос“, който пълни сметката й с милиони годишно. Как да не й прости човек, че й е останал един дребен порок... Който обаче се отразява пагубно на визията й. А с какво друго може да се похвали една моделка освен с външен вид.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
