Съдовият хирург проф.Тодор Захариев ще преглежда в ДКЦ „Бургасмед“ на 6 октомври
Той е автор на 7 учебника и монографии, има над 250 научни публикации и съобщения върху всички области на съдовата хирургия
Проф.Тодор Захариев, един от доайените на съдовата хирургия у нас, ще проведе платени прегледи на пациенти със съдови заболявания в ДКЦ „Бургасмед“ на 6 октомври, петък. Прегледите ще се осъществят от 10.00ч. до 13.00ч. в кабинет 503. Задължително е желаещите за преглед да запишат предварително час на регистратурата на ДКЦ „Бургасмед“ или на тел. 0892 22 28 00 или 0892 22 25 25.
От юни тази година проф. Захариев, който има повече от 40 години опит по специалността, работи като методичен ръководител и консултант на Отделението по съдова хирургия на МБАЛ „Бургасмед“. Той е бил част от екипа на Клиниката по съдова хирургия и ангиология на Университетска болница „Проф. д-р Александър Чирков“ в София от нейното основаване през 1986 г., а през 1991 г. става неин ръководител.
Автор е на 7 учебника и монографии, има над 250 научни публикации и съобщения върху всички области на съдовата хирургия в наши и чужди научни списания и на научни форуми у нас и в чужбина. Професорът е дългогодишен национален консултант по съдова хирургия към Министерство на здравеопазването и НЗОК и дългогодишен председател на Българското национално дружество по ангиология и съдова хирургия и бивш президент на Българската асоциация по гръдна, сърдечна и съдова хирургия (БАГССХ) и председател на Държавната изпитна комисия по специалността „Съдова хирургия“.
Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди
Седем кандидати се борят за поста на европейски прокурор от България
Полицията с мащабна организация и близо 20 КПП-та за протеста тази вечер
Валтер Папазки официално пое ЦСКА
Отварянето на вратата на пералнята широко след пране е голяма грешка
„Коледна елха на надеждата“ обедини академичната общност на БДУ в подкрепа на деца от Малко Търново
Дори и не сте предполагали колко лесно и бързо се прави млечна баклава
Как един 33-годишен идва в София и става директор? Много лесно - назначен е от ППДБ
Община Царево получи авансово плащане за многофункционална спортна зала за 8 млн. лв.
Голям празник с куп традиции е в събота, спазват се строги забрани
Дядо Коледа донесе подаръци и усмивки на най-малките пациенти на УМБАЛ Бургас и държа бебе за първи път в живота си
Празничен концерт ви очаква днес в Етно кафене и музей в Бургас
